Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çocuklar için Meyve Tabağı

Meyve tabağı nasıl hazırlanır örnekleri ile güzel videolarla hazırladık. Bugün çocuklarımız için özel meyve tabakları hazırlıyoruz. Artık meyve sevmeyen çocuk kalmayacak. Çocuklar için meyve tabağını mevsim meyvelerinden hazırlayabilirsiniz. Çilekler, elmalar, üzümler, kiviler, portakallar, avokadolardan meyveler hazırlayabilirsiniz. Tırtıllar, çöp şişte meyveler, güneşler, kuşlar, sevimli hayvanlardan tabaklar hazırlayabilirsiniz. Çocuklar özenle hazırlanmış meyve tabaklarını gördüklerinde çok mutlu olacaklar. Hatta çöp şiş üzerine meyveyi doğum günü hazırlıklarında çocuklar için yapabilirsiniz. Meyve tabağı resimleri sizlere yapacağınız hazırlıklarda fikir verecek. Az önce meyve sevmeyen çocuk kalmayacak demiştik. Nadirde olsa meyve sevmeyen çocuklar var. Hazırladığımız şekilli meyve tabağı ile bu sorun ortadan kalkacak. Meyveler yiyeceğimiz en sağlıklı atıştırmalıklardan. Çileklere bayılır çocuklar. Aralarına karpuz, peynir de koyabiliriz. Birazdan meyve tabağı süsleme şekillerini inceleyeceğiz. Beğendiğimiz modelleri çocuklarımıza, kendini çocuk hissedenlere, meyve sevenlere – sevmeyenlere hazırlayabiliriz.

Çocuklar için Meyve Tabağı 83

Meyve Tabakları Modelleri

Portakaldan aslan – güneş- kelebek , kividen çam ağacı- kapı çelengi, muzdan çilek – tırtıl- koyun, üzümden uçurtma- tırtıl- kelebek- gemi, elmadan kurbağa – ağaç- çiçek, karpuzdan çiçekler- angary bird gibi birçok çalışma yapabilirsiniz. Örnekler galeride. Tabi nasıl yaparız sorusuna cevap olarak 2 güzel video hazırladık. Önce galeriyi inceleyeceğiz. Nasıl modeller varmış hangilerini yapabiliriz meyve tabağı yaz meyveleri, meyve tabağı kış meyveleri ile neler hazırlanabilir bakalım.

Tavşanlar, tavus kuşları, uçan balonlar, kirpiler, arılar, sincaplar… Hepsini inceledik. Meyveleri doğrayarak, dilimleyerek çeşitli şekiller verdik. Çeşitli renklerde meyveleri bir arada kullandık. Şimdi iki güzel video ile çocuklar için meyve tabağı nasıl yapılır izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler