Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İnci Çiçeği Örgü Modeli Yapımı Videolu Anlatım

Çok beğeneceğiniz birçok örgü modelinde kullanacağınız çok şık şiş örgü modellerinden. Türkçe videolu anlatımla sizlere çok şık bir model yapılışı hazırladık. Bluz modellerinde , yelek modellerinde kullanabileceğiniz zarif bir model. Çeyiz hazırlığında iseniz ve yelek modelleri arıyorsanız bu örneği deneyebilirsiniz. Kaynana öremez gelin giyemez örgü modeli de yelek örneklerine çok yakışıyor. Detaylı anlatımını hemde videolu olarak sizlerle paylaşmıştık. Değişik, farklı, kolay örgü modelleri arayanlar o modeli deneyebilirler. Şiş örgü örneklerinden yine ters başak örgü modeli yapılışı birçok modelde kullanılan kolay ve zarif bir model. Şal modellerinde, bluz modellerinde, eldiven , atkı modellerinde kullanabilirsiniz. Daha fazla anlatımlı örgü modelleri için sitemizi ziyaret etmeniz yeterli.

İnci Çiçeği Örgü Modeli Nasıl Yapılır?

Modelin yapılış şekli videoda adım adım baştan sona anlatılıyor. Videoyu takip ederek sizde zorlanmadan evde kendiniz örebilirsiniz. Ajurlu örgü modelleri , delikli örgü modelleri soran takipçilerimiz için çok zarif bir model. İncilerde öyle değil mi. İstiridyenin içinden özel olarak çıkartıyoruz. Tek orada oluyor. Başka bir yerde yetişmiyor. Tabi sahteleri yapılıyor. Ama gerçek incilerin şekilleri birbirinden farklı oluyor ve yavruluyorlar. İnciden bir kolyem var ve yavrulamaya başladı. Her biri birbirinden farklı. Yine inci çiçeği de çok güzel . Bir dalda birden fazla inci çiçeği oluyor.

Şimdi konumuza dönelim ve bu güzel modelin yapılışına geçelim. Aklınıza takılan bir soru olursa sorabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler