Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İki Şişle Örgü Modelleri Anlatımlı

İki şişle örgü modelleri anlatımlı modeli birçok yerde kullanabilirsiniz. Örgü yelek modellerinde çok kullanılan bir örnek. Ama örgü boyunluk modelleri, örgü şapka modellerinde de çok güzel durur. Farklı ipler kullanarak diğer örgülerinizde de kullanabilirsiniz. Angora iplerle, yünlü iplerle birkaç kat yaparak kullanabilirsiniz. Ajurlu örgü modellerinin ara kısmından çıkardığımız uzun ilmekler çok daha güzel görünecek o şekilde. Birazdan resimlerini de göreceğiz. Hayal gücünüzü kullanarak çeşitli örgü modellerinde kullanacağınız bir model. Genelde yelek modellerinde kullanıyoruz. Çeyizlik yelek modellerinde, anne yelek modellerinde kullanıyoruz. Gerçekten çok hoş bir örnek. Kolay bir model. Zevkle öreceğiniz kolay yelek örnekleri şişle olan modellerden. En güzel iplerle en güzel yelek örgü modellerinde kullanacağınız modelin yapılışına geçelim.

Ajurlu İki Şişle Örgü Modeli Yapılışı

Şiş Örgü Bayan Yelekleri Örgü Yelek Modelleri Büyükler için keyifle kullanacağınız örneklerden. Yelpaze modeli, minik yelkenler modeli olarak geçen şık bir örnek. Çeşitli renklerde iplerle ve çeşitli iplerle örebilirsiniz. Angora ipler, yün ipler, katlı ipler ile çok hoş duracak. İki farklı renk ve iple örüldüğünde nasıl durduğunu da birazdan resimde göreceğiz. Simli ipler de kullanabilirsiniz. İki şişle örgü örnekleri videoda detaylı anlatılmakta. Birlikte izleyerek modeli rahatlıkla yapabiliriz.

 İki Şişle Örgü Modelleri Anlatımlı 2

İki Şişle Örgü Modelleri Anlatımlı 1

Mor ve gri renklerde örülmüş aynı modelin duruşunu gördük. Videoda ise alize iple ve yünlü orta kalınlıkta bir iple duruşunu göreceğiz. Türkçe olarak videodan izleyebilirsiniz.

İki Şişle Örgü Modelleri Anlatımlı

 

 

Kaynak : https://zen.yandex.ru/media/knittedideas/shikarnyi-uzor-spicami-5fabe7afffb0f80585b2d6c0

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler