Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Çiçek Yapımı

İğne oyası modellerinden hoşunuza gidecek çok hoş bir örnek daha. İğne oyası yazma modelleriniz için iğne oyası havlu modelleriniz için yapabilirsiniz. Çok zarif bir model. Tarifi detaylı bir şekilde videolu olarak hazırlandı. İğne oyası örneklerinden hemen yapmak isteyeceğiniz zariflikte, gösterişte bir örnek. Geniş, enli modelleri sevenler için iğne oyası yapımı Yeni çıkan iğne oyalarını sizler için takip edip hemen yayınlamaya çalışıyoruz. Güzel bir örneğin tarifini daha hazırladık. Eğer çeyiz hazırlığında iseniz bu zarif oyayı hemen yapabilirsiniz. Kendiniz için de iğne oyası çiçek yapımını keyifle yapabilirsiniz. Hediyelik fikirler için, satış için çok güzel bir model. İğne oyası fiyonk yapımını da ayn şekilde yapabilir iğne oyasının farklı çeşitleri ile kombinleyebilirsiniz. İğne oyası dağ çeşitleri ile beğendiğiniz oyaları keyifle işleyebilirsiniz. Bu güzel oyayı yaparken mesela zürafalardan oluşan güzel bir dağ kullanılmış.

İğne Oyası Nasıl Yapılır?

İğne oyası havlu modellerinde de kullanabiceğiniz çok güzel bir örnek. Daha büyük dağlarla yaparak iğne oyası namaz örtüsü modellerinde de kullanabilirsiniz. Namaz örtülerinde ve havlularda tek renk veya iki renk olarak kullanabilirsiniz. Çok renkli olduğunda biraz karışık görünüyor.

İğne Oyası Çiçek Yapımı

İğne oyası çiçek yapımı çok güzel görünüyor öyle değil mi. Ben çok beğendim. Alttaki fıstıkları daha kısa tutarak oyanın boyunu biraz kısaltabilirsiniz. İşte o zarif oyanın videolu tarifi. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler