Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Dev Yünle Elde Çiçek Nasıl Yapılır?

Dev yün ipleri birçok örgüde kullanıyoruz. Elde örgü modellerinde kalın ipler kullanıyoruz. Şimdi sizlere güzel bir çiçek yapılışı hazırladık. Adım adım videoda çiçeğin yapılışı anlatılmakta. Bu tarz ipler biraz pahalı. Onun yerine birkaç kalın ipi, penye ipi birleştirerek yapabilirsiniz. Veya penyeleri şerit gibi kesip ip haline getirerek yani içini elyafla doldurarak ip yapabilir ve birçok örgünüzde kullanabilirsiniz. Dev yün örgü modelleri ev dekorasyonunda çok güzel duruyor. Battaniye modellerinde çok kullanılıyor. Dev yünden örgü kırlent yapımı güzel bir çalışma. Dekorasyonunuzda kullanmak için inceleyebilir ve örebilirsiniz. Hobi dünyasına ait daha çok paylaşıma mimuu.comdan ulaşabilirsiniz. Dev yünden elde çiçek nasıl yapılır izleyelim.

Elde Çiçek Nasıl Örülür?

Düğüm yastık ipi olarak da geçiyor. Nette bulabilirsiniz satışını ipin. Büyük hobi marketlerde de bulabilirsiniz. Küçük yerlerde olacağını sanmıyorum. Benim çevremde, tuhafiyelerde yok bu iplerden. Aklıma şöyle bir fikir geldi. Yapacağımız projeye göre penye kumaşlar kesip belli bir genişlikte yanları dikişle birleştirsek ve içini elyafla doldursak aynı ip olur. Biraz pahalı bir ip. Sanki daha ucuza mal olur ve istediğimiz projede kullanırız. İstediğimiz renk penyelerden ip hazırlayabilirsiniz. Eski tişörtleri değerlendirip kesip ip yapabiliriz.

Dev Yünle Elde Çiçek Nasıl Yapılır? 1

Şimdi sık iğne, ilmek kaydırma, trabzanlarla yaptığımız çiçeğin adımlarını önce resimli olarak görelim.

Dev Yünle Elde Çiçek Nasıl Yapılır? 2

Dev Yünle Elde Çiçek Nasıl Yapılır? 11

Dev Yünle Elde Çiçek Nasıl Yapılır? 7

Dev Yünle Elde Çiçek Nasıl Yapılır? 8

Dev Yünle Elde Çiçek Nasıl Yapılır?

Dev Yünle Elde Çiçek Nasıl Yapılır? 10

Dev Yünle Elde Çiçek Nasıl Yapılır? 9

Dev Yünle Elde Çiçek Nasıl Yapılır? 4

Her renk ile çalışabilirsiniz. Çok güzel oldu. Bir günde birçok çiçek yapabilirsiniz. Şimdi videolu anlatımla dev yünle elde çiçek nasıl yapılır izleyelim.

Şimdi çiçeğin son haline bakalım.

Dev Yünle Elde Çiçek Nasıl Yapılır? 3

 Dev Yünle Elde Çiçek Nasıl Yapılır? 6

Dev Yünle Elde Çiçek Nasıl Yapılır? 5

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler