Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çilek Tunik Nasıl Yapılır?

Kızlarımız için yine çok güzel bir örgü bluz modeli hazırladık. Örgü çilek bluz yapımı. Modelde kullanılan örneğin birçok adı var. Badem örgü yapılışı, ananas örgü modeli yapılışı ve çilek örgü modeli. Çilek örgü modeli ve krokodil örgüden oluşan çok güzel bir model. Krokodil örgü nasıl yapılır daha önce sizlerle paylaşmıştık. Önceki yazımızı takip ederek nasıl yapıldığına ulaşabilirsiniz. Bugün şemasını vereceğiz. Krokodil örgü modeli birçok örgüde kullanılıyor. Çok yakışıyor örgü modellerine. Krokodil şal yapımında, krokodil bluz, battaniye, eldiven ve birçok örgüde kullanılan zarif bir model. Çilek örgü modeli de öyle . Her modele yakışıyor. Şal modellerine çok yakışıyor. Bluzlara, tuniklere çok yakışan zarif bir örnek. Çileğin mevsiminde sayılırız artık. Kışın da yaz sebze ve meyvelerini bulmak mümkün ama her şeyi kendi mevsiminde yemek daha doğru. Havalar da yavaş yavaş ısındığına göre yaza uygun örgü modelleri paylaşmaya devam edelim.

Çilek Örgü Modeli Bluz Nasıl Yapılır?

Her yaşa uyarlayarak yapabilirsiniz. Yapılışını sizlere şemalı olarak vereceğiz. Dilerseniz daha önce sizlerle paylaştığımız tunus işi çilek yapımı ile kombin olsun diye örgü çanta modelleri yapabilirsiniz. Çilek bebek patiği yapımı da yapabilirsiniz. Şimdi yepyeni modelimize geçelim.

Malzeme olarak merserize, pamuklu iplikler tercih edebilirsiniz. Ve tığ olarak aldığınız iplere uygun tığlar tercih edebilirsiniz. Kırmızı, açık yeşil , koyu yeşil ipliğe ihtiyacımız olacak. Şimdi şemaları verme vakti. Krokodili üst kısım için kullanıyoruz. Alt kısma ise çilek modelini uyguluyoruz.

Çilek Tunik Nasıl Yapılır? 6

Çilek Tunik Nasıl Yapılır? 4

Model trabzan, zincir ve sık iğnelerden oluşuyor. İşte ördüğünüzde ortaya çıkacak sonuç.

Çilek Tunik Nasıl Yapılır? 5

Çilek Tunik Nasıl Yapılır? 2

Çilek Tunik Nasıl Yapılır? 3

Çilek Tunik Nasıl Yapılır? 1

Kaynak : http://blondinkanet.ru/post323736385/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler