Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Boncuklu Şal Örnekleri

Şal modelleri ile devam ediyoruz. Yine çok beğeneceğiniz bir şal yapılışı var. Boncuklu şal örnekleri. Dilerseniz boncukları eklemeyebilirsiniz. Bir model, birçok renkle örülmüş örnekler. Şalın ölçülerini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Kısa örerek örgü boyunluk modelleri gibi kullanabilirsiniz. Örgü şal modelleri tığ işi olarak hazırlanan modelde tek renk ipler, renk geçişli ipler kullanılabilir. Örneklerini hep birlikte göreceğiz. Boncuklu şal örneklerinde kullandığımız modeli üçgen olarak, etol olarak örebilirsiniz. Veya bebek battaniyesinde, hırka modellerinde kullanabilirsiniz. Kağıt ipten çanta modelleri olarak örüp kullanabilirsiniz. Örgü eldiven modellerinde de güzel duracaktır. Alize batik iple şal modelleri olarak da tercih edilebilecek bir örnek. Alize angora şal modellerinde kullandığımız örneğe benziyor. Aralarda fıstık değil trabzanlar var. Dantel şal modellerinin de bir başka versiyonu gibi.

Boncuklu Şal Modeli

Boncuklu şal örnekleri için güzel ve gösterişli, kolay bir örnek kullanıyoruz. Bu modeli farklı örgülerde de görmüş olabilirsiniz. Burada baştan tekrar inceleyeceğiz. Birçok farklı renkle aynı modelin örülmüş örneklerini de göreceğiz. Sizde boncuklu şal örneklerini sevdiğiniz renklerle örebilirsiniz. Boncuk sevmiyorsanız eklemeyebilirsiniz.

Şalın boyutları aşağıdaki gibidir.

Boncuklu Şal Örnekleri 8

Şimdi boncuğu nasıl ekleyeceğiz onu görelim. Ardından şalın yapılışına geçelim.

Boncuklu Şal Örnekleri

Boncuklu Şal Örnekleri 1

Ve şalımızın şeması.

Boncuklu Şal Örnekleri 12

Ve resimlerle nasıl örüldüğünü inceleyim.

Boncuklu Şal Örnekleri 9

Boncuklu Şal Örnekleri 10

Boncuklu Şal Örnekleri 11

Boncuklu Şal Örnekleri 1

Artık her renk ile şalımızı keyifle örebiliriz. Birçok renk uygulaması var. Beğendiklerinizi örebilirsiniz. Sevdiğiniz markanın ipleri ile kendinize, sevdiklerinize renk renk şallar örebilirsiniz. Satış içinde çok güzel modeller.

Boncuklu Şal Örnekleri 15

Boncuklu Şal Örnekleri 14

Boncuklu Şal Örnekleri 13

Boncuklu Şal Örnekleri 7

Boncuklu Şal Örnekleri 2

Boncuklu Şal Örnekleri 5

Boncuklu Şal Örnekleri 6

Boncuklu Şal Örnekleri 4

Boncuklu Şal Örnekleri 3

 

Kaynak : https://lookatwhatimade.net/crafts/yarn/crochet/my-voyage-shawl-pattern/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler