Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Avokado ile Kırışıklık Giderici Maske Tarifi

Avokado kırışıklık giderici maske bir çoğumuz için kurtarıcı bir cilt maskesi tarifi olacaktır. Cildimizde meydana gelen kırışıklıklar ve lekeler hepimizin temel sorunlarından birisidir. Bundan kurtulmak için çeşitli yollar dener ve uygularız. Ama çoğunda gerçek etkiyi bulamayız. Hazırladığımız formüllerin kalıcı olmaması ise en büyük problemlerin başında gelmektedir. Yaşlılık izleri olan kırışıklıkları silmenin püf noktalarının başında yer alan Avokado maskesi, hem yüzümüzde ki kırışıklıkların giderilmesi hem de lekelerin ortadan kaldırılmasına sebep olacaktır.

Hanımların en büyük problemlerinin başında yer alan kırışıklıkların giderilmesi için uygulanacak yöntem önemli bir konuyu oluşturuyor. Bu tarifimiz de kırışık ve leke giderici Avokado maskesi uygulamasını anlatacağız. Sağlık için pratik bilgilere bu bağlantıyı tıklayarak ulaşabilirsiniz. Elimizden geldiğince aktarmaya çalışıyoruz. Lütfen yan etki ile karşılaşırsanız belirtin ve en kısa sürede doktorunuza danışın, çünkü internetten edindiğimiz bu bilgiler herkese uymayabiliyor. Bu tarife de başlamadan önce doktorunuzla iletişime geçmeniz yararlı olacaktır.

Avakado ile Evde Kırışıklık Giderici Maske Tarifi

Evde Kırışıklık ve Leke Giderici Avokado Maskesi Yapımı

Öncelikle ihtiyacınız olan malzemelere bakmamız gerekmekte. Zira bunları temin ederek işe koyulmak son derece önemli. Aktarlardan temin edeceğiniz 10 gram aynısefa bitkisini, bir su bardağı su ile beş dakika boyunca kaynatıyoruz. Burada önemli olan fokurdayarak kaynama yerine yavaş yavaş kaynamasıdır. Daha sonra yumuşamış avokadoyu soyup iki yemek kaşığı olacak şekilde alıp krem gibi eziyoruz. Üzerine ise kaynattığımız aynısefa bitkisini karıştırıyoruz.

Cildimizi güzelce temizledikten sonra hazırladığımız karışımı yüzümüze maske gibi sürüp 2 saat boyunca bekliyoruz. 1 ay boyunca, haftada iki kez olmak şartıyla bu uygulamaya devam ettiğiniz de 1 aylık süreçte kırışıklıkların yok olduğunu ve lekelerin giderildiğini göreceksiniz.

Hem basit hem ucuz yoldan cilt bakımınızı yukarıda verdiğimiz tarif ile sağlayabilir, kırışıklık ve lekeleri ortadan kaldırabilirsiniz. Yine pratik bir şekilde ayak nasırlarından kurtulma yazımızda faydalı olabilir. Dilerseniz bağlantı ile inceleyebilirsiniz.

Resim: http://remedydaily.com/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler