Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Mezun Bebek Yapılışı

Amigurumi modellerine yepyeni bir tarif ekliyoruz. Bu kez amigurumi mezun bebek yapılışını öğreneceğiz. Küçük amigurumi tariflerini örüp kullanmayı seviyorsanız çok beğeneceğiniz bir model. Üstelik sevdiğiniz mezun olan arkadaşlarınıza örüp hediye edebilirsiniz. Örgü anahtarlık modelleri olarak da kullanılabilecek modellerden. Amigurumi mezun bebek yapılışına geçmeden daha önce ördüğümüz amigurumi bebek modellerine göz atalım.

Bu bölümde konumuza uygun olarak amigurumi bebeklerden bahsedeceğiz. Yine az sonra yapılışını öğreneceğimiz gibi küçük bebekler örmek isterseniz amigurumi bebek anahtarlık yapımına göz atabilirsiniz. Çok güzel yapılışı kolay bebeklerden. Amigurumi bebek yapımı çok sevilen bebeklerimiz arasında. Amigurumi balerin bebek de severek öreceğiniz örgü oyuncak modellerinden. Oyuncakları örerken pamuklu ipler seçtiğinizde daha sağlıklı olacaktır. Sağlıklı oyuncak modellerinde kaliteli ipler seçebilirsiniz.

Amigurumi Mezun Bebek Nasıl Örülür?

Küçük sevimli amigurumiler örerek güne devam ediyoruz. Erkek bebek veya kız bebek olarak öreceğimiz sevimli bebekleri notluk, biblo örgü süs, anahtarlık, çanta süsü olarak kullanabiliriz.

Amigurumi Mezun Bebek Yapılışı

Çok sevimliler değil mi. O halde hemen yapılışına geçelim. Amigurumi mezun bebek yapılışını öğrenmeye geçiyoruz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler