Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Lale Yapımı

3 güzel video ile farklı şekillerde kullanacağımız amigurumi lale yapımı hazırladık. El yapımı örgü modellerinin en güzel örneklerinden biri. Evinizde örgü çiçek modellerini kullanmayı seviyorsanız ve çiçek örmek istiyorsanız laleleri örmekle başlayabilirsiniz. Lale desenlerini örgülerimizde, hobilerimizde kullanmayı çok seviyoruz. Laleli lif modelleri, laleli iğne oyaları, laleli tığ oyaları gibi çok güzel desen çalışmaları yaptık. Bugün ise amigurumi lale modellerinden öreceğiz. Laleleri cam vazo içinde, saksı içinde, örgü saksı modelleri içinde kullanabilirsiniz. Lale buketleri hazırlayıp sevdiklerinizin özel günlerinde hediyelik fikirler olarak düşünebilirsiniz. Anneler günü hediyesi öğretmenler günü hediyesi olabilir.

Bu paragrafta daha önce yaptığımız buketlerden bahsedeceğiz. Yine lale buketleri yapabilirsiniz. Eğer parça kumaşlarınız varsa değerlendirmek için videolu kumaştan lale buketi nasıl yapılır öğrenebilir ve çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. İplik buketi modelleri ve yapılışı hazırlamıştık. Örgü sever arkadaşlarınıza, sevdiklerinize çok güzel doğum günü hediyesi olacak türden. Ponpon buketi nasıl yapılır yine hazırladığımız diğer buket çalışmalarından. Yapılışı oldukça kolay. Çocuklarınızla birlikte de yapabilirsiniz. Ayçiçeği örgü modeli yapılışı yine hazırlayacağınız çok güzel buketlerden. Gelelim şimdi amigurumi lale yapımına.

Tığ İşi Lale Yapımı

Evde kalan iplerle öreceğimiz örgü çiçek modellerinin en güzellerinin yapılışı var sırada. Örgü papatya, örgü gül, örgü lavanta, örgü lale gibi çiçekleri bir araya getirerek çok güzel buketler hazırlayabilirsiniz. Ayrıca ev dekorasyonunuza da çok yakışacak.

Amigurumi Lale Yapımı

Amigurumi Lale Yapımı 1

Amigurumi Lale Yapımı 2

Laleleri tamamladığımızda yukarıdaki gibi görünecek. Sırasıyla görselleri ekledik. Aynı sıra ile videoları izleyecek ve amigurumi lale yapımını öğreneceğiz. Huzurlu, keyifli, bol hobili günler dileriz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler