Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Çiçek Görünümlü Bebek Yapılışı

Amigurumi tariflerimiz arasına bir yenisini daha ekliyoruz. Bu modeli çok seveceksiniz. İlk bakışta örgü çiçek modelleri gibi duruyor. Ama aslında örgü oyuncak bebek. Hem çiçek örüyoruz hem de amigurumi bebek. Özellikle kız çocukları bayılacak. Örgü kalem süsü modelleri olarak da kullanabileceğiniz güzel bir çalışma olacak. Amigurumi bebek modellerinden örmeyi çok seviyoruz. Yeni ve alışılmışın dışında bebekler arıyorsanız bu modeli incelemelisiniz. Tabi amigurumi bebek yapımına geçmeden önce önceki içeriklerimizden, bebek tariflerimizden bahsedeceğiz. Birazdan amigurumi çiçek görünümlü bebek yapılışını inceleyeceğiz.

Bu paragrafta amigurumi bebeklere değineceğiz. Tabi hepsini buraya sığdırmak çok zor. Ama birkaç tanesinden bahsedebiliriz. Mesela çiçek bebek örmüştük. Çok güzel ev dekorasyonunuzda, hobi odalarınızda da kullanacağınız bir çalışma. Anlatımına amigurumi çiçek bebek yapılışından ulaşabilirsiniz. Biraz daha kolay bir modele değinecek olursak amigurumi bebek anahtarlık yapımına göz atabilirsiniz. Parça ipleri değerlendirmek için güzel bir proje. Son olarak değineceğimiz model ise amigurumi bebek tarifi olacak.

Çiçek Görünümlü Bebek Nasıl Örülür?

Peri kızı örüyoruz. Gerçekte olmayan hayal gücümüzün ürettiği sevimli bir bebek olan peri kızı. Amigurumi bebekler arasında sizde sevdiğiniz renklerle elinizde olan peri kızları örebilirsiniz. Çiçek görünümlü bebeği çok seveceksiniz. Örgü anahtarlık modelleri gibi kalem süsü gibi çalışmalarda kullanacaksınız.

Amigurumi Çiçek Görünümlü Bebek Yapılışı 1

İlk bebeğimiz yukarıdaki gibi görünecek. O halde hemen nasıl örüldüğünü izleyelim.

 

2 farklı modelde çiçek görünümlü bebeğin yapılışını hazırladık. Şimdi 2. modelin nasıl örüldüğünü inceleme zamanı.

Amigurumi Çiçek Görünümlü Bebek Yapılışı

Amigurumi Çiçek Görünümlü Bebek Yapılışı 3

Amigurumi Çiçek Görünümlü Bebek Yapılışı 4

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler