Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

40 Tane Dantel Angles Desenleri

Dantel angles desenleri ile devam ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde sizlere dantel anglez modelleri paylaşımında bulunmuştuk. İlgilenen arkadaşlar için bugünse dantel angles desen çizimleri paylaşacağız. Yapan arkadaşlar için desen arayan arkadaşlar için birbirinden güzel desenler. Desenler arasında angles yaprak yapımı ve daha birçok modeli bulabilirsiniz. Zaman zaman sizlere dantel angles tekniklerinden bahsedeceğiz. Önce desenleri verelim. Daha sonra kordon yapımından ve diğer tekniklerinden bahsedeceğiz.

Çeyiz hazırlığında olanlar bu güzel modellerden mutlaka bir parça bile olsa yapmalılar. Çünkü çok güzeller. Çeyizleriniz için lif modelleri ve iğne oyası modelleri de yapabilirsiniz. Her çeyizde mutlaka oluyor. İğne oyasız ve lifsiz hiç çeyiz yoktur neredeyse. Çeşit çeşit dantel modelleri , havlular, yazmalar… Her genç kızın çeyizini süsler. Bizim kültürümüzde önemli bir yeri vardır çeyizlerin.

Dantel Angles Desen Örnekleri

Galeride sizlere dantel angles için birkaç model hazırladık. Model arayanlar için birbirinden güzel örnekler. Birçok alanda kullanabilirsiniz.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler