Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

110+ Örgü Bayan Elbise Modelleri

Bu yazımızda da örgü bayan elbise modelleri paylaşacağım. Hepsi netten alıntıdır. Bir arada olması için güzel örgü elbise örnekleri bulunmaktadır. Maalesef anlatımlı değildir. Anlatımlı örgü bayan elbise modelleri için bu yazımıza bakabilirsiniz: badem örgü örneği elbise yapımı. Badem örgü modeli de oldukça şık bir örnektir. Alternatif olsun isterseniz de bu yazımızı inceleyebilirsiniz: pareo örgü elbise.

Aşağıdaki resimli örgü modelleri ile yaz – kış tüm kombinlerinize uyabilecek örnekler görebilirsiniz. Örgü giyiminize farklı bir tarz ve şıklık katacak  ve oldukça zarif görüneceksiniz. Gönül isterdi ki her birini anlatımlarıyla birlikte verebileyim ama ne yazık ki bu mümkün değil. Bunlar da örgü bilen arkadaşlarımız ve değişik örgü modelleri arayan arkadaşlarımız için olsun. Çünkü sitemizde her kesime hitap edecek paylaşımlarda bulunmaya çalışıyoruz. Hatta sizlerin gönderdiği içerikleri de hem sitemizde hem de sosyal hesaplarımızda paylaşıyoruz. Bu konuda örgü elbise modelleri bitmiş örnekleriniz var ise yine bizimle paylaşarak örneklerimizi daha çok geliştirmemize yardımcı olursunuz. Ayrıca tabi bu şekilde sitemizden de sipariş alma olasılığınız oluşur.

Resimli Örgü Kadın Elbise Örnekleri

Umarım herkesin beğeneceği bir ve birkaç güzel örnek ekleyebilmişimdir. Çünkü bu örgü bayan elbise modelleri için epey bir vakit ayırdım. İnşallah buna değmiştir. Bulabildiklerimi sizlerin de beğenisine sunuyorum.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler