Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Quilling Küçük Prens Modelleri

Quilling çalışmalarına yer vermeyeli çok uzun zaman oldu. Bugün quilling modellerinden örnekler hazırladık. Çerçeveler, kalemlikler… Küçük prensle yapılmış quilling örnekleri. Hatta 2 güzel video hazırladık. Bu videolar sayesinde sevilen karakter küçük prensle ilgili çalışmalar yapabiliriz. Quilling kağıt telkari olarak da biliniyor. İnce şeritler halinde kesilmiş kağıtlara şekil vererek birçok desen çalışması yapabiliyoruz. Kutular hazırlayabiliyoruz. Tablolar yapabiliyoruz. Mesela quilling çerçeve yapımı çok beğeneceğiniz sevdiğiniz kişilerin fotoğraflarını koyacağınız yada sevdiklerinize hediyelik fikirler olarak hazırlayacağınız modellerden.  Quilling ile mumluklar da yapabilirsiniz. Önceki içeriklerimizden tariflere ulaşabilirsiniz. Quilling kolyeler yapabilirsiniz. Eğer ilk defa quilling yapacaksanız kolay quilling nasıl yapılır tekniklerinden bahsetmiştik. Oradaki teknikleri inceledikten sonra quilling duvar panosu yapılışı ve birçok modeli evde yapabilirsiniz. Hazırsanız yeni çalışmalardan quilling küçük prens modellerini inceleyelim.

Quilling Küçük Prens Pano Modelleri ve Yapılışı

Renk renk ince kağıt şeritleri keserek, kıvırarak, katlayarak çok güzel çalışmalar yapıyoruz. Bugün ağırlıklı olarak pano modellerinden oluşan çalışmalara örnekler hazırladık. Yine videoda kağıt katlama sanatı ve kağıt telkari sanatı ile yapılmış kendin yap projesi var.

İlk olarak en güzel modellerden oluşan quilling küçük prens modellerini inceleyelim.

Hepsi çok güzel. Evde kendiniz veya çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz. Şimdi 2 güzel videoya geçelim. Yine videolarda küçük prens çalışmalarını bulacaksınız.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler