Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Tic Tac Toe Yapılışı

Örgü modelleri ve yapılışlarında şahane bir model hazırladık. Tatil yaklaşırken veya günün herhangi bir zamanında çocuklarımızla oynayacağımız bir oyun. Örgü tic tac toe yapılışı. Sadece çocuklarımız değil her yaştan bireyler oynayabilirler. Birazdan tic tac toe oyununa geçeceğiz. Şimdi daha önce yaptığımız oyuncaklardan bahsetmek istiyorum. Amigurumi eğitici oyuncak yapımı paylaşmıştık. Daha küçük, bebeklerin oynayacağı oyuncaklardan. Erkek çocukları arabalarla oynamayı severler. Hayali otopark kurup onları park ederler keyifle oynarlar. Anneler, anneanneler, babaanneler çocuklarına yarış pisti oyun battaniyesi yapılışını örebilirler. Çocuklarına veya torunlarına çok daha güzel oyun alanları oluşturabilirler. Keçelerle, kumaşlarla oyuncaklar yapabiliriz. Kumaş oyuncak modelleri galerimizi inceleyebilir beğendiğiniz modelleri dikebilir, yapabilirsiniz. Oyuncak yapmak için plastik kanvaslar, çeşitli materyaller kullanabilirsiniz. Daha fazla el yapımı oyuncak modelleri için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi örgü tic tac toe yapılışını inceleyelim.

Tic Tac Toe Nasıl Örülür?

Tığ işi örgü modellerinden güzel bir oyun hazırladık. Çocuklarımızla veya ev halkından herkesle oynayacağı oyunlardan yapıyoruz. Örgü tic tac toe yapılışı hazırladık. Evde olan ipleri değerlendirmek için örgü oyuncak modelleri en güzel fikirlerden. İlk olarak örgünün şemasını inceleyelim. Örgü oyuncaklar hediyelik fikirler için de şahane bir model.

Örgü Tic Tac Toe Yapılışı 3

Örgü Tic Tac Toe Yapılışı

38 zincir çekerek başlıyoruz. 4. zincir üzerinden başlayarak son zincire kadar trabzan yapıyoruz. 3 zincir çekip dönüyor tekrar turu trabtanlarla tamamlıyoruz. 22 sıra bu şekilde örüyoruz. Parçayı bitirince kenar oyasıyla tamamlıyoruz. Daha sonra iğne ile veya tığ işi ilmek kaydırmayla 1. şemada olduğu gibi farklı renkle işleme yapıyoruz.

Sonra 2. şemada olduğu gibi yuvarlak parçaları örüp üzerine işleme yapıyoruz. Geriye keyifle oynamak kalıyor.

Örgü Tic Tac Toe Yapılışı 2

Örgü Tic Tac Toe Yapılışı 1

Kaynak : http://euroroma.com.br/blog/jogo-da-velha-em-croche/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler