Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Motif Birleştirme Teknikleri

Battaniye modellerinde, kırlent modellerinde, motifli herhangi bir örgü örmek istediğinizde sizlere 17 farklı motif birleştirme tekniği göstereceğiz. Bundan sonra motifleri nasıl birleştirsem diye düşünme derdine son. Galeri içinde yuvarlak motif birleştirme teknikleri var, kare motif birleştirme teknikleri var, dikerek motif birleştirme teknikleri var. Motifinize göre beğendiğiniz teknikleri uygulayabilirsiniz. Sizler için en popüler motif birleştirme tekniklerini bir araya getirdir. İğne ile motif birleştirmeden daha önce sizlere bahsetmiştik. Yani dikerek birleştirme. Motifleri birbirine tek tek dikerek birleştiriyorsunuz. Diğer teknikler motifi örerken yapacağınız güzel teknikler.

Motif Birleştirme Teknikleri Nasıl Yapılır?

17 farklı şekilde motif birleştirme örneği hazırladık. Size uygun olan tekniği seçip battaniyelerinizde, hırkalarınızda, kırlent modellerinizde uygullayabilirsiniz. Çiçek motif birleştirme tekniklerine  uygun örnekte bulacaksınız. Her biri şemalı olarak hazırlandı. Yaparken işinizi kolaylaştıracak. Aklınıza takılan herhangi bir soru olursa sorabilirsiniz. Galeride kare, yuvarlak, çiçek şeklinde motiflerin birleştirmesine örnek bulacaksınız. Aynı motifi farklı birkaç yolla birleştirebilirsiniz.

Motifleri birleştirme işlemlerinde köşede nasıl bir yöntem, kenar kısımlarında nasıl bir yöntem uygulayacaksınız hepsinin örneği mevcut. Sizinde bu yöntemlerden farklı birleştirme teknikleriniz varsa bizimle paylaşabilirsiniz. Yeni bir bilgi öğrenmiş oluruz.

Motif Birleştirme Teknikleri 1

Motif Birleştirme Teknikleri 2

Motif Birleştirme Teknikleri 3

Motif Birleştirme Teknikleri 4

Motif Birleştirme Teknikleri 5

Motif Birleştirme Teknikleri 6

Motif Birleştirme Teknikleri 7

Motif Birleştirme Teknikleri 8

Motif Birleştirme Teknikleri 9

Motif Birleştirme Teknikleri 10

Motif Birleştirme Teknikleri 11

Motif Birleştirme Teknikleri 12

Motif Birleştirme Teknikleri 13

Motif Birleştirme Teknikleri 14

Motif Birleştirme Teknikleri 15

Motif Birleştirme Teknikleri 16

Motif Birleştirme Teknikleri

Kaynak : http://beautifulcrochetstuff.com/the-most-popular-joining-techniques/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler