Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Menekşe Yastık Tarifi

Şahane bir yastık tarifi. Bildiğimiz bir modelden yastık örüyoruz. Menekşe yastık tarifi daha önce lif modellerinde kullanmıştık. Menekşe lif yapılışı olarak da aynı şemayı kullanabilirsiniz. Renk uyumları, modelleri şahane olmuş. Kırlent modelleri olarak da harika olmuş. İç mekan dekorasyonunuzda keyifle kullanabileceğiniz bir örnek. Daha önce örgü menekşe motifi ile menekşe örgü kırlent yapımı hazırlamıştık. Çok güzel bir model. Yine örgülerinizde, bebek battaniyesi modellerinde de kullanabilirsiniz. Çiçekli örgü yastık modellerinden bir önerimiz daha olacak. Karanfilli yastık yapılışı. Çok beğeneceğiniz örgü çiçek modellerinden oluşan bir örnek. Karanfilleri birçok yerde kullanabilirsiniz. Menekşe yastık tarifini tek parça örerek lif örnekleri olarak veya aynı modeldeki gibi örgü yastık modelleri olarak kullanabilirsiniz. Hadi yastığımızın yapılışına geçelim.

Menekşe Yastık Nasıl Örülür?

3 mm tığla ve pamuklu iple örülmüş harika bir yastık. Menekşe yastık tarifi içinizi açacak bir örnek. Kolay bir model. Duruşu çok şık. İstediğiniz renklerle örerek kullanabilirsiniz. Hediyelik fikirler olarak da çok güzel duracak harika bir örnek. Evlenen arkadaşlarınıza sizden bir hatıra hediye olarak hazırlayabilirsiniz. Menekşe yastık tarifinin şemalarına bakalım.

Menekşe Yastık Tarifi 7

Menekşe Yastık Tarifi 5

Menekşe Yastık Tarifi 6

Bildiğimiz teknikle, fıstıklarla örülen bir yastık. Lif örmek isterseniz yine aynı teknikle örebilirsiniz. Yastığın çapı 48 cm.

Menekşe Yastık Tarifi 3

Mor, sarı renklerin kullanıldığı güzel bir yastık. Hadi şimdi bittiğinde nasıl göründüğüne bakalım.

Menekşe Yastık Tarifi 13

Menekşe Yastık Tarifi 12

Menekşe Yastık Tarifi 14

Menekşe Yastık Tarifi 4

Menekşe Yastık Tarifi 10

Menekşe Yastık Tarifi 9

Menekşe Yastık Tarifi 8

Menekşe Yastık Tarifi 2

Menekşe Yastık Tarifi

Menekşe Yastık Tarifi 1

Menekşe Yastık Tarifi 11

Çok güzel değil mi. Sizde sevdiğiniz renklerle menekşe yastık tarifini örebilirsiniz. Gelin şimdi birde videolu yapılışını izleyelim. İyi seyirler.

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/8265

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler