Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Lahana Kırlent Yapımı

Çok güzel bir kırlent. Kırlent modellerinden tığ işi ile ördüğümüz bir örnek. Lahana kırlent yapımı. Kırlent modellerini ev dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Balkon ve teras dekorasyonlarında kullanabilirsiniz. Yatak odasında, çocuk odasında kullanabilirsiniz. İçini daha az doldurarak örgü minder modelleri olarak örebilirsiniz. Daha büyük örerek örgü puf modelleri olarak örebilirsiniz. Bir modelin ne kadar çok şekilde kullandık. Mesela sadece üst kısmın yapıp kenar kısımlarına trabzanlar yaparak kare motif haline çevirebilir battaniye modelleri, örgü yatak örtüsü modelleri olarak kullanabilirsiniz. Örgü tabure kılıfı olarak kullanabilirsiniz. Örnekler çoğalmaya devam ediyor. İstediğiniz yerde kullanabilirsiniz. İç mekan dekorasyonunda kırlentleri kullanmayı sevenler için yeni model kırlentelerin tariflerini hazırlamaya devam ediyoruz. Mesela güllü yuvarlak yastık yapılışı çok kullanılan bir model. Çocuklarınızın odası için güneş yastık yapımını örebilirsiniz. Kenarı ponponlu içinizi güneş gibi ısıtacak güneş yastık. Gelelim şimdi yeni modele. Krokodil örgü modelini andıran lahana kırlent yapımına.

Örgü Kırlent Yapımı

Akrilik iplerle yapılmış çiçek yastık, lahana kırlent yapımı. Artık ipleri değerlendirmek için iyi bir proje. Bu ölçülerde ördüğünüzde yastığın boyutları 54 cm olacak. Orta kalınlıkta akrilik iplik ve 5 mm tığ kullanabilirsiniz. Kırlentin arka kısmını kumaşla yapabilirsiniz. Veya zincirle ağ, file işi örebilirsiniz. Veya trabzanlarla aynı çapta yuvarlak örebilir dikerek birleştirebilirsiniz. Veya karşılıklı sık iğne ile.

Lahana Kırlent Yapımı

Şemada x sık iğne, uzun çizgi trabzan, daire zincir anlamına geliyor. Uzun çizgiler üzerinde bulunan çizgiler ise tığa kaç kez ip dolayarak trabzan yapmanız gerektiği anlamına geliyor. Sihirli halka ile başlıyor ve şemadaki gibi örmeye devam ediyoruz.

Lahana Kırlent Yapımı 1

Lahana Kırlent Yapımı 2

Lahana Kırlent Yapımı 3

Lahana Kırlent Yapımı 4

Kaynak : https://handmade-paradise.ru/interernaya-podushka-tsvetok-iz-akrilovoy-pryazhi/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler