Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Krokodil Örgü Amigurumi Çam Ağacı Yapımı

Yapacağınız amigurumi oyuncakların yanına çam ağacı yapmak istiyorsanız kolay ve gösterişli bir örgü çam ağacı modelimiz var sizlere. Daha önce tığ işi krokodil nasıl yapılır detaylarıyla anlatmıştık. Detaylı olarak yapılışını orada bulabilirsiniz. Daha önce sizlere farlı şekillerde evde çam ağacı yapılışı hakkında bilgi vermiştik. Video anlatımlı amigurumi çam ağacı yapmıştık birlikte. Yine keçeden çam ağacı yapılışı yapmıştık. Farklı tarzda süslemeleri sevenler için kum boncuk ile çam ağacı yapımı bahsetmiştik. Tabi evde masa üstü yılbaşı ağacı yapılışını unutmayalım. Hepsini deneyerek yapacağınız süslemelerde kullanabilirsiniz.

Evde kalan iplerinizle örebilirsiniz. Krokodil örgü ile çok şey yapabilirsiniz. Örgü yelek modelleri, krokodil şal modelleri ve daha birçok şey. Biz bugün sizlere krokodil örgü çam ağacı yapılışından bahsedeceğiz.

Krokodil Örgü Çam Ağacı Nasıl Yapılır?

Krokodil çam ağacı yaparken aşağıdaki şemada gösterildiği gibi örelim.

Krokodil Örgü Amigurumi Çam Ağacı Yapımı

Modele 6 + 1 zincir çekerek başlayalım. Ben 49 zincir çektim. Daha sonra sizlere daha önce anlattığımız gibi videolu tığ işi krokodil nasıl yapılır da olduğu gibi örelim. Yanlardan eksiltme ve artırma yaparak çam ağacını örelim. Şemada yan kısımda sayıları verilmiştir. Daha sonra aşağıda resimde gördüğünüz gibi çam ağacını birleştirip dilerseniz boncuklarla süsleyebilirsiniz. İçini, köpük, strafor veya elyaf ile doldurabilirsiniz.

Krokodil Örgü Amigurumi Çam Ağacı Yapımı 6

Krokodil Örgü Amigurumi Çam Ağacı Yapımı 7

Krokodil Örgü Amigurumi Çam Ağacı Yapımı 5

Krokodil Örgü Amigurumi Çam Ağacı Yapımı 4

 Krokodil Örgü Amigurumi Çam Ağacı Yapımı 1

Krokodil Örgü Amigurumi Çam Ağacı Yapımı 3

Kaynak : http://laura-fa.blogspot.com.tr/2011/10/alberini-di-natale.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler