Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Keçe Toplardan Paspas Nasıl Yapılır?

Şahane bir çalışma daha hazırladık. Bu paspası yapması oldukça keyifli. Yaparken çok keyif alacağınız biran önce bitirip kullanmak isteyeceğiniz bir çalışma. Keçe toplardan paspas nasıl yapılır sizlere tüm aşamaları ile hazırladık. Yün keçe top yapımını hazır olarak da alabilir veya evde istediğiniz renklerde yün keçelerle ıslatarak ve sabun kullanarak top haline getirebilirsiniz. Keçe topları sadece paspas yapımında değil birçok çalışmada kullanabilirsiniz. Mesela keçe bardak altlığı yapımında, el yapımı amerikan servis modellerinde, keçe runner modellerinde, keçe kolye yapımında, keçe kapı süsü yapımında, keçe gökkuşağı yapımında kullanabilirsiniz. Aklıma gelen projeler bunlar. Sizinde aklınıza gelen fikirler varsa bizlerle paylaşabilirsiniz. Keçeleri birçok yerde kullanabilirsiniz. Minik keçe toplar yaparak balonlar yapabilirsiniz ve amigurumilerde kullanabilirsiniz. Yün keçelerden çalışmalar, süsler, broşlar yapabilirsiniz. Yün keçe ile neler yapılır, paspas nasıl yapılır başlıyoruz. Hazır mısınız?

Keçe Paspas Yapımı

Paspas yapımında kullanacağımız malzemeleri birçok yerde bulabilirsiniz. Tuhafiyelerde, yapı marketlerde, nette satışları mevcut. Yün keçeler alıp top haline getirmeyi çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz. Keçe toplar, iğne, iplik, makas kullanacağız. Birçok renk düzeninde yapabilirsiniz paspasları. Gökkuşağı renklerinde, soft renklerde yapabilirsiniz. Hatta belki şablonlara uygun işlemeler yaparak desenler verebilirsiniz.

Keçe toplarımız hazır. İğnemize ipliğimizi geçirdik ve başladık resimlerdeki gibi topları birbirine dikmeye. Paspas oluşmaya başladı.

Çok güzel olmadı mı sizcede. Evinizin her yerinde kullanabilirsiniz.

Keçe Toplardan Paspas Nasıl Yapılır? 29

Keçe Toplardan Paspas Nasıl Yapılır? 28

Keçe Toplardan Paspas Nasıl Yapılır? 27

Keçe Toplardan Paspas Nasıl Yapılır? 13

Keçe Toplardan Paspas Nasıl Yapılır? 22

Keçe Toplardan Paspas Nasıl Yapılır? 11

Keçe Toplardan Paspas Nasıl Yapılır? 10

Keçe Toplardan Paspas Nasıl Yapılır?

Keçe Toplardan Paspas Nasıl Yapılır? 30

Keçe Toplardan Paspas Nasıl Yapılır? 12

Ve sıra geldi keçe toplardan paspas nasıl yapılır izlemeye.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler