Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Keçe İğneleme Minion Yapımı

Çok keyifli bir çalışma daha. Keçe iğneleme minion yapımı hazırladık. Keçe iğneleme tekniği ili birçok çalışma yapmıştık. Papatyalar, kirazlar, yıldızlar, kediler… Şimdi onlar arasına yepyeni bir model daha ekliyoruz. Minion ile de keyifli çalışmalarımız oldu. Mesela taş boyama ile minion yapımı keyifli seveceğiniz çalışmalardan. Çocuklarınız ile de birlikte yapabilirsiniz. Amigurumi minion modeli birçok takipçimiz tarafından örüldü bile.  Kağıt ipten minion şapka yapılışını unutmayalım. Minion bebek battaniyesi, minion örgü bere gibi modelleri de saymadan geçemeyeceğim. Daha fazla örgü modelleri ve yapılışları için mimuu.com ziyaret edebilirsiniz. Keçe çalışmalarını bebek kapı süslerinde, hatıra defterlerinde, fotoğraf albümlerinde, dönence modellerinde kullanabilirsiniz. Kütük üzerine minionları koyarak şık bir süs, hediyelik fikirler oluşturabilirsiniz. Minion severlere doğum günlerinde, özel günlerde hediye edebilirsiniz. Birçok şekilde kullanacağınız keçe iğneleme ile minion yapımına geçelim.

Keçe İğneleme Minion Nasıl Yapılır?

Çok sevimliler. Filmini izlediniz mi. Ben henüz izlemedim. Sanırım biraz ön yargılıyım minionlara karşı. İçinde illuminati mesajları olduğunu duymuştum. Önce kendim izlemeliyim. Sonra çocuğuma izletirim diye düşünüyorum. Filmini izlemedim ama minionlar çok sevimli. Minionları sevenler için keçe iğneleme minion yapımı hazırladık. Birazdan malzeme listesini ve yapılış aşamalarını göreceğiz.

  • Sarı, kot mavisi, kahverengi, beyaz, gri yün keçe
  • Sarı ve beyaz iplik
  • Keçe iğnesi
  • Sünger
  • Tekstil kalemi

Otomatik taslak 25

Malzemelerimiz hazırsa yapılış aşamalarına geçelim. Minionun boyutlarının ne kadar olmasını istiyorsak o büyüklükte uzun iplik yumağı oluşturuyoruz. Yukarıdaki fotoğrafta görebilirsiniz.

Minionumuz hazır. Daha ayrıntılı bilgiye kaynak kısmından ulaşabilirsiniz.

Kaynak : https://www.craftpassion.com/needle-felted-minions/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler