Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Keçe Çanta Modelleri

Sizlere çocuklar için hazırlanmış çok güzel keçe çanta modelleri hazırladık. Bu iş ile uğraşan arkadaşlara yapacakları siparişlerinde fikir vermesi için. Sipariş vermek isteyen arkadaşlar bizimle özelden iletişime geçebilirler arkadaşım keçe modelleri yapıp satıyor. İstediğiniz her modeli yapabilir.

Sizler için hazırladığımız galeride çok güzel keçe çantalar bulabilirsiniz. Keçe kapı süsleri de var galerimizde. Yine bebeklerinizin bezlerini,  pijamalarını içine koyabileceğiniz çok amaçlı çantalar bunlar. Çocukların yatak başlarına asarak içlerine pijamalarını koyabilirsiniz. Bu amaçla hazırlanmış birçok çanta modeli var galerimizde. Hepsi birbirinden güzel. Bende kızım için bir tane yapmayı düşünüyorum. Çok şık olacaktır. Aynı formda hazırlayıp keçe sırt çanta modelleri olarak da yapabilirsiniz. Çocuklarınız bayılacaktır.

Sizlere fikir vermesi amaçlı daha önce birçok keçe çalışmaları yayınladık. Keçe kapı süsleri, keçe dönence modelleri, keçe bebek şekerleri, keçe süslemelerde kullanacağınız keçe hayvan figürleri yapılışı ve daha fazlası. Hepsinin yapılışını ayrıntılı ve resimli olarak anlattık. Ve birçok arkadaşımız tarafından çalışmalar çok beğenildi. Yine keçe kapı süsleri ve diğer süslemelerde kullanacağınız keçe harf ve rakam kalıplarını sitemizde bulabilirsiniz. Yine nasıl yapıldığını ayrıntılı olarak anlattık.

Şimdi ise sizlere yapacağınız keçe kapı süslerinde fikir verecek çok güzel bir galeri hazırladık. Bu galeri aslında çanta modelleri üzerine ama sizler kapı süsü yaparken de fikir olarak yapabilirsiniz. Galeride tam 103 birbirinden güzel çanta modelleri var. İyi seyirler.

Kaynak : http://juicy-felt.blogspot.com/p/i-portapigiama-di-jf.html

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler