Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kadife İpten Bandana Yapımı

Tığ işi örgü modelleri ile kadife iple bandana yapıyoruz. Örgü saç bandı yapıyoruz. Bebek battaniyesinden, amigurumilerden artan iplerinizi değerlendirerek kadife ipten bandana yapımı ile değerlendirebilirsiniz. Kadife ipten bandana yapımını her yaşa göre ayarlayabilirsiniz. İnç olarak ölçülerini vereceğiz. Hesaplayarak her yaşa göre örebilirsiniz. Örgü saç bandı yapımı anlatımlı modeli süper kolay ve çok şık. Saç bandı yapılışından birçok örnek paylaştık. Küçük bebekler için yetişkinler için örneklerimiz var. Örgü dışında kumaşlarla yapılmış örnekler var. Tülle yapılmış saç bandı modelleri var. Videolu örgü saç bandı yapımı pirinç örgü modeli ile yapılmış fiyonklu bir model. Anlatımlı saç bandı yapımı tığ ile ördüğümüz örneklerden. İlk paylaştığımız modellerden. Sonrasında birçok örnek paylaştık. Kadife ipten bandana yapımı detaylarına geçiyoruz. Hazırlayın parça ipleri.

Kadife İpten Bandana Nasıl Örülür?

Yeni doğan bebeklerden yetişkin kadınlara kadar tüm ölçülerin detaylarını hazırladık. İnç olarak verilmiş ama cm çevirerek çok rahat bir şekilde örebilirsiniz. Yumuşacık bir saç bandı. Her renk ile güzel duracak. Yeni doğan bebeklerden kendinize de örebilirsiniz. Saç bandı yapımı örgü kalın iplerle örüldüğü için bu ölçülerde uygun oluyor. Kalın iplerle de örebilirsiniz. İnce iplerle örebilirseniz. Ölçüler değişecektir. İnce ipleri birkaç kat yaparak kullanabilirsiniz. Kadife ipten bandana yapımı için kadife iplik ve 5,5 mm tığ kullanıyoruz.

Kadife İpten Bandana Yapımı 3

Bebek ve çocuk boyutu için 25 zincir, bayanlar için 30 zincir çekerek başlıyoruz. Üzerine trabzan yaparak devam ediyoruz.

Kadife İpten Bandana Yapımı 2

Kadife İpten Bandana Yapımı 6

Kadife İpten Bandana Yapımı 7

Kadife İpten Bandana Yapımı 8

Kadife İpten Bandana Yapımı 9

Kadife İpten Bandana Yapımı 10

Kadife İpten Bandana Yapımı 11

Yapılışını adım adım inceledik. Birazdan videolu olarak izleyeceğiz. Bittiğinde nasıl durduğuna bakalım. Kadife ipten bandana yapımının son hali.

Kadife İpten Bandana Yapımı 12

Kadife İpten Bandana Yapımı 5

Kadife İpten Bandana Yapımı 4

Kadife İpten Bandana Yapımı 13

Kadife İpten Bandana Yapımı 1

Ve işte videolu tarifi. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler