Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Her Güne 1 Tane Tam 30 Tane Quilling Deseni

İsterseniz hepsini bir günde yapın isteseniz bir haftada isterseniz de 30 günde yaparak quilling modellerini yaparak öğrenin. Her güne 1 tane tam 30 tane quilling deseni yapılışını öğreneceğiz. Daha sonra bu quilling çalışmalarını istediğimiz alanda kullanacağız. Mesela tebrik kartları hazırlayabiliriz. Quilling çerçeve modelleri yapabiliriz. Quilling çiçekler, quilling yapraklar yapabilirsiniz. Anneler günü hediyesi, öğretmenler günü hediyesi, doğum günü hediyesi olarak hazırlayabilirsiniz. Videoda çok güzel çalışmalar var.

Daha önce de quilling çalışmalarına yer vermiştik. Mumluklar yaptık. Tablolar yaptık. Quilling çerçeveler hazırladık. Quilling kalp kolye yapılışı ilginizi çekecek modellerden. Eğer ilk defa quilling yapacaksanız kolay quilling nasıl yapılır tekniklerini inceleyebilirsiniz. Küçük prens çok seviyor ve qullingle çalışmak istiyorsanız quilling küçük prens modellerini inceleyebilirsiniz. Şimdi her güne 1 tane tam 30 tane quilling deseni yapılışlarını öğrenelim.

Quilling Nasıl Yapılır?

30 farklı desende quilling nasıl yapılır anlatan güzel bir video hazırladık. Yabancı videolardan. Her gün 1 quilling çalışması yapılmış ve ortaya muhteşem bir görüntü çıktım. Çok güzel modeller yapılmış. Sizde quillinge merak saldıysanız ve nasıl yapıldığını merak ediyorsanız güzel çalışmalar yapmak istiyorsanız videoya bir göz atmalısınız.

Her Güne 1 Tane Tam 30 Tane Quilling Deseni

Çok güzel görünüyor değil mi. Bu çalışmaların hepsi aşağıdaki videoda yer alıyor. O halde hemen anlatıma geçelim ve her güne 1 tane tam 30 tane quilling desenlerini öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler