Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

35+ El Örgü Çorap Modelleri ve Örnekleri

El örgü çorap modelleri ve örnekleri ile devam ediyoruz. Bugün Ankara’da hava rüzgarlı. Güneş var ama eskisi gibi ısıtmıyor artık. Benim çocukluğumda anneanneler, babaanneler örgü çorap modellerinden çok örerlerdi. Kıl çoraplar yapılırdı 5 şişle. Şimdi çorapların yerini biraz örgü tozluk modelleri aldı sanki. Ama aramızda hala çorap örenler var. Ve bizden model isteyen birçok takipçimiz. Bizde onları düşünerek çok güzel bir galeri hazırladık. İçinde örgü çorap örnekleri, örgü tozluk örnekleri mevcut.

Daha önce sizlerle örgü çorap yapımı paylaşımımız olmuştu. Sevdiğiniz renklerde aynı teknikle örebilirsiniz. Çocuklarınız için de , minik yavrularınız içinde örebilirsiniz. Örgü bebek çorabı yapılışı önceki tariflerimiz arasında mevcut.

Örgü Çorap ve Tozluk Modelleri

Maalesef arkadaşlar bu modellerin yapılışı yok. Telif hakkına tabi olduğu için ve ücretli satıldığı için yayınlayamıyoruz. Sadece görsel olarak yayınlayabiliyoruz. Ayrı olarak birçok modelin yapılışını sitemizde bulabilirsiniz. Daha önce anlattığımız çorap yapımı ile deseni birleştirerek örebilirsiniz. Özellikle yurt dışında örgü çoraplar çok kullanılmakta. Tozluk modelleri kışın vazgeçilmez aksesuarlarından.

Sizlere birbirinden güzel örnekler hazırladık. Fikir vermesi için. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler