Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Diş Buğdayı Süsleri El Yapımı

Diş buğdayı partilerinde yapıp hatıra olarak saklayabileceğiniz, sevdiklerinize verebileceğiniz çok güzel el yapımı diş buğdayı süsleri ile ilgili bir galeri hazırladık. İçinde daha çok keçe modellerinden yapılan diş buğdayı süsleri mevcut. Yapacağınız süslemelerde sizlere fikir verecektir. Diş buğdayı organizasyonlarına yakışacak güzel modeller.

Daha önce sizlere keçe diş nasıl yapılır anlatmıştık. Aynı teknikle sizlerde farklı tarzda diş buğdayları hazırlayabilirsiniz. Keçe kullanabilirsiniz. Pamuklu kumaş , polar kullanabilirsiniz. Süslemelerinizde düğmeler, boncuklar, kurdeleler, tüller kullanabilirsiniz. Diş buğdaylarından lavanta kesesi modelleri yapabilirsiniz.

Şimdi sizlere süslemelerinizde kullanabileceğiniz keçe diş kalıbı vereceğim. Boyutlarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz yazıcıdan çıktı olarak almadan önce.

Diş Buğdayı Süsleri El Yapımı 45

Bu kalıbın üzerini istediğiniz şekilde süsleyebilirsiniz. Ben kızım için sadece diş buğdayı hazırlamıştım. Bu şekilde hatıra süsler hazırlama fırsatım olmadı. Belki birazda acemilik. Sizler yapabilirsiniz. Evde kendi diş buğdayı süslerinizi hazırlayabilirsiniz. Hazırladığınız süslerin arkasına mıknatıs yapıştırarak buzdolabı süsü olarak da yapabilirsiniz. Fikir bizden üretmesi sizden. Sizinde yaptığınız süslemeleriniz var ise bizimle paylaşabilirsiniz. Model arayan arkadaşlara fikir olması için.

Şimdi aşağıda birbirinden güzel süsleme yapılmış diş buğdayı süsleri göreceksiniz. İyi seyirler.

Diş Buğdayı Süsleri

Kaynak : https://tr.pinterest.com/search/pins/?q=tooth%20fairy%20pillow&rs=rs&etslf=1865&eq=&0=tooth%7Crecentsearch%7C4&1=fairy%7Crecentsearch%7C4&2=pillow%7Crecentsearch%7C4

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler