Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Cüce Evi Yapımı

Çocukların oynarken hayal gücünü geliştirecek bir oyuncak. Cüce evi yapımının tüm aşamalarını fotoğraflarla hazırladık. Malzemeleri etrafınızda bulabilirsiniz. Pikniğe gittiğinizde ormanlardan, memleketinize gittiğinizde köyünüzden toplayabilirsiniz. Veya çevrenizde parklar, bahçelerde ağaçlar budandığında bu ağaçları, ağaç dallarını kullanabilirsiniz. Cüce evi yapımı için çeşitli boyutlarda kütükler kullanabilirsiniz. Okul öncesi etkinlikler olarak çocuklarınızından fikrini alarak onların istediği bir ev tasarlayabilirsiniz. Üç boyutlu ağaç yapımı okul öncesi çocukların çok seveceği bir oyuncak olacak. Salıncaklar ekleyebilirsiniz cüce evi yapımına. Hamaklar, çadırlar ekleyebilirsiniz. Ağaç dallarından ahşap blok yapımı için çocuklarınız sevdiği şeyleri eklemekten çekinmeyin. Sizlere çok güzel 3 katlı bir ev tarifi hazırladık. Sizde istediğiniz gibi üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz.

Dıy, Oyuncak Yapımı

Cüce evi yapımı için çeşitli boylarda ağaç dalları, ahşap bloklar kullanıyoruz. Ağaç dallarını yapacağımız çalışmaya göre kesiyoruz. Aşamalarını birazdan göreceğiz. Hepimizin evinde resimlerde olduğu gibi büyük testereler yok. Ama normal testere, kıl testere de kullanabilirsiniz. Ahşap bloklar yoksa kütükler de kullanabilirsiniz. Bu kütükleri birbirine bağlamak için vidalara ihtiyacımız olacak. Evlerin alt tabanı için istediğiniz şekli verebilirsiniz.

Cüce evi yapımı için hangi aşamaları izleyeceğiz bir bakalım.

Harika bir çalışma oldu. Kızım için böyle bir çalışmayı yapmayı çok istiyorum. Eminim çok sevinecektir. Sizde çocuklarınız için yapabilirsiniz. Memleketimde ağaç bol. Gittiğim zaman yaparım diye düşünüyorum. Ama çok kalmadığımız ve hemen geldiğimiz için zaman olmuyor. Ama hep aklımda yapmayı çok istiyorum. Şimdi cüce eve yapımı bittiğinde nasıl görünüyor bakmak isterseniz hemen altta. Bol hobili günler.

Cüce Evi Yapımı 4

Cüce Evi Yapımı 5

Kaynak : https://weefolkart.com/gnome-home-part-1-getting-started/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler