Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Yorganları

Harika bebek yorganları modelleri hazırladık. Hem yapılışını anlatan güzel bir videoda hazırladık. Kalan parça kumaşlarla puf puf yumuşacık puf yorganlar yapabilirsiniz. Bebek yorganları için kırkyama görüntüsü verebilirsiniz. Eski kotları değerlendirerek yorganlar yapabilirsiniz. Kırkyama bebek battaniyesi nasıl yapılır daha önce örneklerini paylaşmıştık. Dikiş biliyorsanız bu modelleri de kolaylıkla kendi çocuklarınıza, kendi bebeklerinize uyarlayarak dikebilirsiniz. Çocuklarınızın isimlerini yazabilirsiniz. Bebek battaniyesi olarak da yapabilirsiniz.Yer matı olarak da yapabilirsiniz. Çocuklarınız üzerinde güvenle oynatabilirsiniz. Kızım bebekken kışın yerden soğuk almasın diye ben yorgan sermiştim. Yuvarlak kapitone battaniye dikimi de önceki projelerimiz arasında. Yün bebek yorganları dikebilirsiniz. İçine elyaf doldurabilirsiniz. Bebek yorganları modellerini inceleyelim. Sıra onlara geldi. Ve beğendiğimiz modelleri dikelim.

El Yapımı Bebek Yorganları

Harika modeller var galeride. Tam 70 ten fazla model mevcut. Çok güzel örnekler var. Kız çocukları için erkek çocukları için özenle dikilmiş el yapımı bebek yorganları. Pamuklu kumaşlarla dikilmiş süper modeller. Bebek yorganlarının ölçülerini istediğiniz boyutlarda ayarlayabilirsiniz. Bebek battaniyelerinin boyları genelde 90 x 90 oluyor. Yorganları da öyle yapabilirsiniz.Veya 100 x 100 cm ebatlarında dikebilirsiniz.

Şimdi videolu olarak puf yorganın nasıl dikildiğini inceleyelim.

Aynı şekilde içini elyaf doldurmadan dikebilir ve bebek pikesi dikimi olarak da kullanabilirsiniz. Beğendiğiniz kumaşlarla dikebileceğiniz harika yorgan fikirleri hazırladık. Hepsi puf puf. 2 renkli – 3 renkli olarak hazırlanmış örnekler var. Çok renkli modeller var. İsimli modeller var. Şimdi bu modellerin hepsini tek tek inceleyelim. İşte harika bebek yorganları.

Kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/360991726374331400/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler