Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bayan Örgü Kazak Modelleri Örnekleri

Çok beğeneceğinizi düşündüğüm bir galeri hazırladım. Bayan kazak örneklerinden oluşan. 114 tane. Maalesef bu güzel modellerin yapılışı yok. Telif hakkına tabi ve ücretli satışları olduğu için yayınlayamıyoruz. Ama birçok örneğin yapılışı sitemizde mevcut. Örgü modellerinden ulaşabilirsiniz.

Sayfamızda birçok modelin yapılışı var. Saç örgüsü örneği var mesela. Burgu modeli yapılışı var. Burgu örneği ve saç örgüsü birçok modelde kullanılıyor. Dilimli örnekler, arkasında, yakasında, kollarında , etek uçlarında model olan örnekler ve daha birçoğu galeride mevcut. Sizlere fikir verecek birbirinden güzel örnek. Örneklerinizde ters başak örgü modeli yapılışını da kullanabilirsiniz. Hoş ve güzel bir örnek. Üstelik çokta kolay. Burgulu Çanakkale örneğini de örgülerinizde kullanabilirsiniz.

Bayan Örgü Kazak Modelleri

Az öncede belirttiğim gibi bu güzel modellerin yapılışları ayrıntılı bir şekilde yok. Ama birçok örneğin yapılışı ayrı ayrı sitemizde mevcut. Bir araya getirerek kendi tasarım kazak modellerini yapabilirsiniz. Galeride 114 tane birbirinden güzel örnekler  var. Renkli kazak modelleri, çizgili örnekler,  beyazın sadeliğin , siyahın asilliği … Birçok renkte kazak modelleri mevcut. Kışa hazırlık olarak yapacağınız modellerde sizlere fikir verecektir. İyi seyirler.

Kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/441352832215159949/

Benzer İçerikler
6 thoughts on “Bayan Örgü Kazak Modelleri Örnekleri”
 1. Sevil Aydın dedi ki:

  Yukardan aşağıya ikişer li saydığım da 31.Haki yeşil Hırka nin yapılışını gonderebiliyormusunuz ben amatör olarak kendim için birşey Lee örüyorum eğer becerebilirsem ondan kendime örmek istiyorum

  1. Melek dedi ki:

   Merhaba Sevil Hanım. Örgüye yeni başladıysanız bu model zor gelebilir. Tarifi bizde yok. Buradan ulaşabilirsiniz. https://www.ravelry.com/projects/himawari/ink

 2. Kadriye dedi ki:

  İyi akşamlar.87. Resmin (kolunda siyah çanta olan kazak)yapılışı sizde mevcutmu acaba.

  1. Melek dedi ki:

   Merhaba Kadriye Hanım. Maalesef yok.

 3. Altai dedi ki:

  Satın alabiliyormu

  1. Melek dedi ki:

   Maalesef satışımız yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler