Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Ayıcık Yapımı

Amigurumi ayıcık tariflerimize kolay bir model yapılışı daha ekliyoruz. Amigurumi örmek isteyen ve kolay modeller arayanlar için süper bir tarif. Boyutlarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Amigurumi ayıcık yapımı için zincir çekmeyi, sık iğne yapmayı ve dikmeyi biliyorsanız bu modeli kolaylıkla örebilirsiniz. Amigurumi oyuncak ayı yapımı keyifle öreceğiniz oyuncaklar arasında yerini alacak. Aynı tarifi farklı oyuncak modellerine de çevirebilirsiniz. Amigurumi ayıcıklardan daha önce paylaştığımız birçok tarif var. Mesela amigurumi ayıcık bombo yapımı çok örülen bir tarif. Her renk ile örüldüğünde çok güzel duran bir tarif. Amigurumi perde tutucu ayıcık yapılışı da beğeneceğiniz modeller arasında. Daha fazla model için önceki tarifleri inceleyebilirsiniz. Şimdi kolay tarifimiz amigurumi ayıcık yapımına geçelim.

Amigurumi Ayıcık Yapımı Anlatımlı

Zincir çekme, sık iğne ve dikme işlemlerini biliyorsanız rahatlıkla örebilirsiniz. Sizlere adım adım nasıl örüldüğünü anlatacağız. Sizde rahatlıkla örebileceksiniz. Tüm detaylara kaynak kısmından ulaşabilirsiniz. Ayıcığın boyutlarını zincir sayılarını ayarlayarak büyütebilirsiniz. Klasik amigurumi tariflerinden biraz farklı olarak örülüyor. Düz olarak örüp yanlardan dikerek birleştiriyoruz. Bütün olarak tek parça halinde örülüyor amigurumi ayıcık yapımı. Kolları sonradan ekliyoruz. O yüzden çok sağlıklı bir oyuncak. Kolu çıktı, bacağı koptu gibi bir sıkıntı yok. Hatta gözlerini, yüz ifadelerini de iğne ve ip ile işliyoruz. Tehlikesiz bir şekilde çocuklarımıza oynaması için veriyoruz. Ayıcığı istediğiniz renklerde örebilirsiniz. Şimdi resimli olarak yapılışına değinelim.

Tüm aşamaları gördük. Kolay ve güzel. Aynı sayılarla şiş örgü oyuncak modelleri de yapabilirsiniz. Ve aynı teknikle. Örneğini yine fotoğraflar arasında bulabilirsiniz. İşte ayıcıklarımızın son hali. Harika oldular.

Amigurumi Ayıcık Yapımı 55

Amigurumi Ayıcık Yapımı 26

Amigurumi Ayıcık Yapımı 3

Amigurumi Ayıcık Yapımı 19

Amigurumi Ayıcık Yapımı 29

Amigurumi Ayıcık Yapımı 37

Kaynak : https://attic24.typepad.com/weblog/charity-bear.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler