Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, Örgü Yıldız Kırlent Modeli Yapılışı

Çok şık kırlent modelinden bahsedeceğiz sizlere. Yapılışı videolu olarak sizlerle. Ben bayıldım. Tığ işi örgü modelleri, ve tabi ki şiş örgü modellerini de ev dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Ben çok seviyorum kullanmayı. Penye ipten örgü modellerini dekorasyonda kullanabilirsiniz. Penye ipten paspas örmeyi düşünüyorum. İplerim hazır. Ama elimde başka örgü modellerim olduğu için başlayamadım. Penye ipten örgü pufta yarım kaldı beni bekliyor. :)

Örgü Yıldız Kırlent Modeli Nasıl Yapılır?

Videoda sizlere kullanılan iplirler, tığ ve diğer malzemeler detaylı olarak verilmekte. Videodaki marka ipten etrafınızda bulamazsanız sevdiğiniz , beğendiğiniz iplerle örebilirsiniz. Pamuklu iplikler tercih edebilirsiniz. Takıldığınız bir nokta olursa sormaktan çekinmeyin. İyi seyirler.

Kırlent bittiğinde aşağıdaki gibi görünecektir.

Videolu, Örgü Yıldız Kırlent Modeli Yapılışı

Videolu, Örgü Yıldız Kırlent Modeli Yapılışı 1

Yıldız Yastık Yapılışı Video

Örgü yıldız kırlent modeli yapılışı çeşit çeşit iple farklı büyüklüklerde öreceğiniz kolay örgü modellerinden. Koton iplerle, penye iplerle, ribbon iplerle yıldız yastığı örebilirsiniz. Amigurumi örer gibi sık iğnelerle orta kısmı örüyor daha sonra yıldızın kollarını örmeye başlıyoruz. Dilerseniz resimde gördüğünüz gibi yıldız yastık yapımının üzerine yüz ifadesi ekleyebilirsiniz.

Şimdi baştan sona anlatımıyla videoyu izleyip ev dekorasyonumuza renk katacak yaldız yastık yapılışını öğrenelim

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler