Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tunus İşi Örgü Hırka Yapılışı

Tunus işi örgü modellerinden harika bir hırka yapılışı hazırladık. Bir gri sarı uyumu daha. Çok güzel örgü hırka modellerinden. Tunus işi örgülerden çok güzel modellerin yapılışından bahsettik. Şimdi oldukça kolay 2 adet dikdörtgen parça örüp hırkayı kolayca örebiliriz. Tabi hırkaya birleştirme işlemlerini yaptıktan sonra kol ekleyebilirsiniz. Kol kısımlarından örmeye başlayarak hırkayı tamamlayabiliriz. Yada bu şekilde kalıp kısa kollu hırka, örgü yelek modelleri, örgü panço modelleri olarak kullanabilirsiniz. Tunus işi örgü modellerinden sayıları, ölçüleri ayarlayarak büyük küçük herkes için hırkayı örebilirsiniz. Örgü hırka modellerini pamuklu, keten, yünlü, akrilik, merserize gibi birçok iple örebilirsiniz. Mimuu.com olarak yeni modellerin yapılışını öğrenmeye devam edeceğiz. Şimdi tunus işi örgü hırka yapılışını öğrenelim.

Tunus İşi Hırka Nasıl Örülür?

Tunus işi yeni örgü modellerinden bir model daha öğreniyoruz. Ajurlu örgü modellerinden bir tarif. Bu modelle 2 adet dikdörtgen parça örüp bu parçaları birleştirerek hırkayı tamamlıyoruz. Oldukça kolay bir model. Bu model için tunus işi çeşitli tığ işi örnekler, şiş örgü örnekleri kullanabilirsiniz. Hatta önceki içeriklerimizden benzer tarzda örülmüş hırkaları da görebilirsiniz.

Tunus İşi Örgü Hırka Yapılışı

Tunus İşi Örgü Hırka Yapılışı 1

Gri ve sarı renkleri kullanarak pançomuzu örüyoruz. Pançoyu tamamladığımızda ise yukarıdaki gibi görünecek. O halde hemen anlatıma geçelim tunus işi örgü hırka yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler