Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Oyuncak Bebek Yapımı Kolay

Çocuklarınızla birlikte yapacağınız çok güzel bir proje. Oyuncak bebek yapımı kolay. Çoraplarınızı kullanarak yapabilirsiniz. Amigurumi oyuncak modellerimizden çocuklarımıza sıkça ördük. Şimdi onlar için biraz daha kolay bir proje hazırlayalım. Çoraptan oyuncak yapımından daha önce farklı projelerimiz oldu. Mesela birbirinden güzel çoraptan oyuncak modelleri ve yapımı hazırladık. Galeri içinde birbirinden güzel oyuncaklar var. Tırtıl, maymun, balık, at, kedi gibi birçok sevimli oyuncak var. Çoraptan oyuncak fil yapımı adım adım fotoğraflarla yapılışını bulabilirsiniz. Çoraptan aslan yapımı, çoraptan kardan adam yapımı gibi birçok tarife ulaşabilirsiniz. Bu videomuzda da sizlere oyuncak bebek yapımı kolay projesini inceleyeceğiz. Sizde malzemeleri hazırlayıp çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz. Yada onlar okulda iken yapabilir geldiklerinde sürpriz yapabilirsiniz.

Kolay Bez Bebek Yapımı

Çoraptan bez bebek , çoraptan bebek yapımı var sırada. Bebekleri istediğiniz renklerde yapabilirsiniz. Kıyafetlerini renkli çoraplarla yapabilirsiniz. Yeni yıla özel kardan adam modeli uygulayabilirsiniz. Kırmızı şapkalı, kırmızı atkılı güzel bir bebek. Elleri ceplerinde sevimli bir bebek.

Oyuncak bebek yapımı kolay proje için çoraba, makasa, elyafa, siyah boncuğa, iğneye ve ipliğe ihtiyacımız olacak. Sonrasında videoyu izleyerek bebeği yapabilirsiniz.

Oyuncak Bebek Yapımı Kolay

Bebeklerimiz çok sevimli görünüyor. Sizde yapılışını merak ediyorsanız tarifi hemen altta videolu. Bizi takip ederek en yeni paylaşımlara ulaşabilirsiniz. Şimdi gelelim yeni kendin yap projenin yapılışına geçelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler