Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kokulu Taştan Bebek Görme Hediyesi Nasıl Yapılır?

Kokulu taş modelleriyle çok güzel hediyelikler hazırlayabilirsiniz. Bugün kokulu taş bebek görme hediyesi nasıl yapılır ondan bahsedeceğiz. Daha sonra kendi çocuklarımız için sevdiklerimizin, arkadaşlarımızın çocukları için kokulu taşlarlar yapabiliriz. Hatta bu güzel modellerden çok güzel modeller hazırlayıp satış yapabilirsiniz. Satış yaptığınızda evinizin bütçesine de katkıda bulunmuş olacak hobinizi kazanca dönüştürmüş olacaksınız. Hobi dünyasına ait kokulu taş çalışmalarında silikon kalıpları kullanıyoruz. Aynı kalıpları sabun yapımında da kullanabilirsiniz. Betondan süs eşyaları yapımında da kullanabilirsiniz. Sadece farklı malzemeler kullanırken içinin temiz olmasına dikkat edin. Silikon kalıpları almak yerine evde kendiniz de yapabilirsiniz. Mesela videolu kokulu taş kalıbı nasıl yapılır hazırlamıştık. İnceleyerek kolaylıkla beğendiğiniz objelerin kalıplarını çıkartabilirsiniz.

Kokulu Taştan Bebek Görme Hediyesi Nasıl Yapılır?

Kokulu taşta süsleme olarak inciler, deniz kabukları kullanabilirsiniz. Çok güzel magnetler hazırlayabilirsiniz. Hızlı yapıştırıcılar kullanabilirsiniz. Danteller kullanabilirsiniz. Süslemek için önceki içerikleri inceleyebilir yada hayal gücünüzü kullanarak çok güzel tasarım modeller hazırlayabilirsiniz. Hediyelik fikirler, satış veya evimiz için hazırlayacağımız kokulu taştan bebek görme hediyesi nasıl yapılır öğrenmeye geçelim.

Kokulu Taş Nasıl Yapılır?

İlk olarak kokulu taş yapılışını öğreneceğiz. Daha sonra harf kalıplarını kullanmayı öğreneceğiz. Ve bu harflerle çok güzel süslemeler yapacağız. Kokulu taşlarınızın uzun süre aynı forma bozulmadan kalmasını istiyorsanız kaliteli malzemeleri tercih edin.

Son olarak videolara geçelim ve detaylarıyla kokulu taştan bebek görme hediyesi nasıl yapılır öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler