Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Keçe Üzerine Boncuk İşleme Broş

İlk paylaşım yaptığımız andan itibaren çok sevilen çalışmalardan oldu. Yine ilk bizde görülen bir çalışmaydı. Şimdi birçok yerde görebilirsiniz. Keçe üzerine, deri üzerine, süet üzerine çeşitli boyutla boncuklar kullanarak yaptığımız çalışmalardan. Bugün şakrak kuşu işliyoruz. Boncuklu kuşlu broş yapımı. Keçeler üzerine çiçekleri, yaprakları, çeşitli hayvanları işleyerek broşlar, kolyeler yapabilirsiniz. Boncuk işleme modellerinden takılar da tasarlayabilirsiniz. Aynı teknikle yapılıyor. Yine keçe veya deri üzerine boncuklar dikilerek yapılıyor. Eğer model arıyorsanız en güzel örneklerine boncuk kolyelerden ulaşabilirsiniz. Küpeler, kolyeler, bileklikler… En güzel çalışmalara bir tıkla ulaşabilirsiniz. Kendinize çok güzel kelebek broş, yusufçuk broş yapabilirsiniz. Nasıl yapıldığını merak ediyorsanız kum boncuktan yusufçuk broş yapımından ulaşabilirsiniz. Boncuktan kelebek broş yapımı da en güzel çalışmalardan. Keçe üzerine boncuk işleme broş için birçok desen kullanılabilir. Kaplanlar, baykuşlar, aslanlar, kedicikler, sevimli köpekler, güller, papatyalar… Her şey yapılabilir. İlk defa yapılacaksa kolay modeller seçilebilir. İlerledikçe daha detaylı daha ayrıntılı modellere geçilebilir. Şimdi şakrak kuşunu nasıl yapabiliriz öğrenelim.

Boncuklu Broş Yapımı

Broş yapmak için malzemelere ulaşmak artık çok kolay. Nette satış yapan çok fazla site var. Güvendiğiniz yerlerden alışveriş yapabilirsiniz. Hobi marketlerde bulabilirsiniz. Şakrak kuşu için kırmızı, siyah, beyaz renklerde çeşitli şekillerde boncuklar, çeşitli boyutlarda boncuklar kullanacağız. İğne, iplik keçe veya deri gerekli olacak.

Keçe Üzerine Boncuk İşleme Broş

Keçe üzerine boncuk işleme broş tamamladığımızda yukarıdaki gibi görünecek. Kendimizi, arkadaşlarımıza veya satış olarak yapacağımız en güzel çalışmalardan. Hadi birlikte nasıl yapıldığını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler