Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kartondan Hasır Sepet Yapımı

Çöpe attığımız kartonlardan, çuval bezlerinden muhteşem bir sepet yapıyoruz. Ev dekorasyonunda istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Çiçek sepeti olarak kullanabilirsiniz. Havluluk olarak kullanabilirsiniz. Ekmek sepeti modelleri olarak kullanabilirsiniz. Dekoratif sepet modelleri çok amaçlı olarak kullanacağınız örneklerden. Hasır ip, inciler, karton kutu ve yapıştırıcıyla muhteşem bir ürün yapıyoruz. Kendin yap projeleriyle ilgilenenlerin çok beğeneceği modellerden.

Çuval bezini birçok dekoratif ürün yapımında kullanıyoruz. Kaplama malzemesi olarak da kullanıyoruz. Çuval bezinden runner modelleri gibi ana parça olarak da kullanıyoruz. Çantalar yapıyoruz. Mesela çanta olarak örnek isterseniz çuval kumaşından çanta yapımı ilginizi çekebilir. Biblo gibi süsler yapmak isterseniz çuval bezi hasır ipten biblo melek yapımı ilginizi çekebilir. Çuval bezi ile yapılmış örnekler arasında çiçekler, güller de yer alıyor. Mesela ilk paylaştığımız andan itibaren çok sevilen ve birçok çalışmada kullanılan vintage çiçek yapılışı veya dıy çuval bezinden top çiçek yapılışına bir göz atabilirsiniz. Az önce saydığımız modeller arasına ekleyeceğimiz kartondan hasır sepet yapımını inceleyelim.

Kartondan Kolay Hasır Sepet Nasıl Yapılır?

İnciler, hasır ipler ve kartonla yaptığımız telkari gibi duran muhteşem bir sepet. Evinizin birçok alanında kullanabileceğiniz dekoratif bir ürün. Ve bu ürünü kendimiz yapıyoruz. Çevremizden kolayca bulacağımız malzemelerden oluşan sepet adım adım videoda.

Kartondan Hasır Sepet Yapımı 1

Kağıt ipi ve hasır ipi birlikte kullanarak yapabileceğimiz sepetin aşamalarına geçiyoruz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler