Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kare Lif Modeli Yapımı

Lif modellerimizi sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Beğeneceğiniz örmekten keyif alacağınız bir örnek daha. Tarifi videolu anlatımlı. Kare lif modeli yapımı için istediğiniz renk kombinasyonunu kullanabilirsiniz. Parça ipleri değerlendirebilirsiniz. Kare lif modelleri için kendiniz de bir tasarım oluşturup yepyeni bir model örebilirsiniz. Bulmaca lif yapımı ve lale desenli lif modeli de kare olarak örülen farklı desenlerin uygulanmış hali. Her zaman olduğu gibi daha fazla örgü modelleri ve yapılışları için mimuu.com ziyaret edebilirsiniz. Şimdi ortası rüzgar gülü şeklinde yapılmış kare lifin anlatımına geçelim.

Kolay Kare Lif Yapımı

Değişik farklı lif modelimi arıyorsunuz? Modelimiz tam size göre. Zıt renklerle çok daha değişik desenler oluşturacak olan modelimizi zevkle öreceğinize eminiz. Mimuu farkı olarak bu farklılığı takipçilerimize de yansıtıp çeyizleri renklendirecek modelleri en yenilerini sizlere videolu anlatmaya devam ediyoruz. Desenli ve üç boyutlu görünümü ile ilgi çeken kare lif modeli yapımını yedi numara tığ ile örüyoruz. Soft renklerle de gayet şık olacak lifimizin ebatı çok iyi hatta büyük lif severler için ideal bir model. Kare lif olsun hem kullanışlı hemde göze hitap eden bir lif olsun istiyorsanız bu modeli mutlaka örmelisiniz. Renk kombinasyonları ile harika lifler öreceğinize eminim.

DESENLİ KARE LİF MODELİ YAPIMI 2

DESENLİ KARE LİF MODELİ YAPIMI
Şimdi dilerseniz sizi videolu anlatımla baş başa bırakalım ve size yeni örnekler hazırlamaya devam edelim. Siz yeter ki örün her daim yeni modellerimizi sizlere sunacağız.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler