Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Anlatımlı Lif Modelleri ve Yapılışı

Kare lif modellerinden zincirli bir örnek. En yeni lif modelleri ve yapılışlarını arayanlar için Zincirli kare lif yapılışı hazırladık. Bu modeli yelek modellerinde de görmüştüm yanlış hatırlamıyorsam. Yelek modelleri olarak , battaniye modelleri olarak kullandığınız örnekleri lif modelleri yapımında kulalanbilirsiniz. Tıpkı bizim şal modelinde kullandığımız midye kabuğu lif yapımında olduğu gibi. Annemin şal modellerinden uyarladığı bir örnek. Doğaçlama bir model oldu. Sizde kendinize ait tasarımlar, doğaçlama modeller çıkartabilirsiniz. Lif modellerinin yapılışı videoda ayrıntılı bir şekilde verilmekte. Aklınıza takılan bir soru olursa sorabilirsiniz. Yine daha fazla anlatımlı lif örneklerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Anlatımlı lif modelleri ve yapılışı detaylarına geçiyoruz.

Tığ İşi Lif Örnekleri

Lif Örnekleri 2017 1

Çeyizleriniz için yapacağınız çok şık bir model. Hediye etmek için de çok güzel bir fikir. Lif örnekleri örüp satış yapan ve aile bütçesine katkı sağlayan birçok arkadaşınız var. Onlarda bizden yeni modeller istiyorlar. Onların ve herkesin çok beğeneceği yapılışı kolay güzel bir model. Zincir sayısını ayarlayarak istediğiniz şeklide örebilirsiniz. Zincir sayısını kısa tutup modeli uzun tutarak ve askı örüp ekleyerek uzun lif modelleri yapabilirsiniz. Bir kenarını uzun, bir kenarını kısa tutarak dikdörgen lif modelleri yapabilirsiniz. Videoda anlatıldığı gibi kare lif modelleri olarak yapabilirsiniz. Modeli çeşitlendirmek sizin elinizde.

Şimdi yepyeni modelin nasıl yapıldığına videolu olarak geçelim. Anlatımlı lif modelleri ve yapılışı sizler için yayında. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler