Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Cüzdan Yapımı

Kız çocuklarının çok seveceği bir cüzdan. Oyuncak olarak da değişiklikler yaparak örebilirsiniz. Amigurumi cüzdan yapımının üzerine zincir geçirerek çantaya da çevirebilirsiniz. Amigurumi tekniği ile örüyoruz. Sık iğne ve popcorn örgü modellerinden. Örgü cüzdan yapılışı için farklı model paylaşımlarımız da olmuştu. Yine kız çocukları için örebileceğiniz videolu cüzdan nasıl örülür kirazlı bir modeldi. Orada olan sayıları aşağıda paylaşacağımız model gibi örebilirsiniz. Tığ işi ile ördüğümüz modellerin tarifine geçelim. Kolay olduğunu ve kızlarımızı mutlu edecek çok güzel bir çalışma olduğunu göreceksiniz.

Popcorn Cüzdan Yapımı

Kızlarımızın sevdiği karakterlerde harika cüzdanlar örebilirsiniz. Klipsli cüzdan yapımı amigurimi satışı ile ilgileniyorsanız sakış içinde çok güzel bir fikir. Kızlarınıza bayram hediyesi olarak örebilirsiniz. Özel günlerinde doğum günlerinde hediyelik fikirler olarak örüp verebilirsiniz. Yine sevdiklerinizin çocukları içinde örebilirsiniz. Harika bir çanta. Aynı sayıları değiştirerek farklı modellerde örebilirsiniz. Sözü daha fazla uzatmadan Amigurumi cüzdan yapımının hemen sayılarına geçelim.

X: sık iğne

V: arttırma

e: azaltma

Beyaz iplikle örmeye başlıyoruz.

1: sihirli halka içine 8X

2: her ilmeğe V = 16x

3: (1X, 1V) *8 =24x

4: (2X, 1V) *8 =32x

5: (3X, 1V) *8 =40x

6 – 12 : 40x

İpliğin rengini sarı veya pembeye çevirelim.

13: Bu turda her ilmeğe popcorn yapıyoruz. 1 ilmeğe 5 trabzan ile popcorn.

14: 40x

15: 40 popcorn

16- 18: 40x

Çantamız bitti. Harika görünüyor. Amigurumi cüzdan yapımının önce yüz ifadelerini işleyelim. Daha sonra klipse dikerek tamamlayalım. İşte cüzdanımızın görünüşü.

Amigurumi Cüzdan Yapımı

Amigurumi Cüzdan Yapımı 2

Amigurumi Cüzdan Yapımı 1

Kaynak: https://handmade-paradise.ru/kukolka-splyushka-koshelek-kryuchkom/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler