Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amerikan Servis Altlığı Örgü

Örgü amerikan servis modellerinde ve örgü lif modellerinde kullanacağımız yeni ve kolay bir modelin yapılışıyla devam ediyoruz. Kırmızı beyaz renklerle örülmüş örgü amerikan servis modelleri yapılışını çok seveceksiniz. Lif modellerinde veya çeşitli örgülerde severek kullanacaksanız. Amerikan servislerde kullanacağımız birçok ip çeşidi var. Kağıt ipler kullanabiliriz. Lif ipleri, hasır ipler, pamuklu ipler kullanabiliriz. Makrome iplerini kullanabiliriz. Kısacası beğendiğimiz birçok iple örebiliriz. Hasır amerikan servis ikea modeli örerek değil kasnak üzerine tutkal kullanarak yaptığımız modellerden. Yuvarlak amerikan servis örme modelini örerken pamuklu ipleri seçtik. Dilersek incilerle de süslemeler yapabiliriz. Lif ipinden peçete amerikan servis yapımı örgü çiçeklerle süslediğimiz modelden oluşuyor. Amerikan servis altığı örgü modellerinde yukarıda saydığımız gibi birçok ipi kullanabilirsiniz. Gelelim şimdi yeni modelin yapılışına.

Tığ İşi Amerikan Servis Nasıl Örülür?

Ortasında çiçeğiyle kenarında büyüyen 3 trabzanlı örneğiyle hem kolay hem de gösterişli bir modelin yapılışını hazırladık. Hazır iplerle veya kağıt iplerle örülmüş halini de gözümde canlandırdım. Mükemmel oldu. Sizde gözünüzde canlandırabilirsiniz örgüleri. Belki örmesi daha kolay olur o zaman. Amerikan servis altlığı örgü modeli hasır iple örüldüğünde saksı altlarında da mutfak dekorasyonunda da kullanılabilir.

Örgü Amerikan Servis Modelleri Yapılışı 4

Yukarıda modelimizin nasıl durduğunu gördük. Birazdan nasıl örüldüğünü izleyeceğiz. Örgü çiçekle ortadan başladığımız dışa doğru büyüyerek örülen modelin tarifine geçiyoruz. Örgü paspas modelleri olarak bile kullanacağımız örneğin hadi anlatımını izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler