Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

29 Ekim Sınıf Süslemeleri

Okul panolarını, sınıflarımızı, okul gidişlerini, evlerimizi süslemeye hazır mısınız?  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı yaklaşıyor. Her taraf kırmızı beyaz olacak. Ay yıldız bayrağımızda donatılacak. 29 Ekim sınıf süslemeleri hazırladık. Panoları, sınıfları, okul kapılarını, evleri beğendiğiniz örneklerle süsleyebilirsiniz. Bazı süsleme örnekleri yabancı olduğu için kendi bayraklarını temsil ediyor. Tabi biz bunu değiştirerek kendi bayrağımıza al bayrağımıza çevirebiliriz.

29 Ekim Sınıf Süslemeleri 63

29 Ekim sınıf süslemelerini okul öncesi etkinliklerinden başlayıp büyük çocuklarda bu süslemeleri sınıflarında yapabilirler. Cumhuriyet Bayramı 29 Ekim Pano süsleme modellerini de inceleyebilir çocuklarınızla birlikte evde camları, kapıları süsleyebiliriz. Bayrak etkinlikleri okul öncesi galeride de çok güzel çalışmalar var. Evde kırmızı beyaz elişi kağıtları, krapon kağıtları, fon kartonlarla bayraklar yapabilirsiniz. Parmak boyama çalışmaları, el boyama çalışmaları ile bayrak çalışmaları yapabilirsiniz. Yine kırmızı beyaz renklerle kedi merdivenleri, kağıttan çiçek modelleri, güvercinden, sonsuzluk işareti içinde Atatürk resmi olan güneşlerle sınıfları süsleyebiliriz.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Sınıf Süslemeleri

Ağırlıklı olarak kırmızı beyaz renkleri kullanıyoruz. Kırmızı beyaz kağıtlar, elişi kağıtları gibi malzemeler kullanarak süslemeler yapabilirsiniz. 1. sınıf süslemeleri, okul süslemeleri için örnekleri incelemeye geçelim. En güzel 29 Ekim süslemeleri hemen altta galeride.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler