Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kokulu Taş Çerçeve Süsleme Nasıl Yapılır?

Sizlerden sık gelen sorulardan biride kokulu taş çerçeve nasıl yapılır, kokulu taş çerçeve arkasına mıknatıs nasıl yapıştırılır. Bu sorular sıkça soruluyor. Kokulu taş yapmadan önce malzemelerinizin kaliteli olmasına dikkat edin. Kalitesiz malzemelerde ufalanmalar çok oluyor. Koku çabuk uçuyor. Renk tutmuyor , bozuluyor. Kaliteli malzemeler kullanıp toz su oranını da iyi ayarladığınız zaman sorunsuz bu işi yaparsınız.

Daha önce sizler için hazırlamış olduğumuz kokulu taş nasıl yapılır adlı yazımızı okuyup videoyu izleyen birçok arkadaş kokulu taş yapmaya başladı. Kendilerine takıldıkları her konuda yardımcı olmaya çalıştık. Bu güzel kokulu taş yapımı videosu ile birçok arkadaş satış yapmaya başladı bile. Sizde satış yapmak ve fikir almak istiyorsanız kokulu taş yapabilirsiniz.

Kokulu Taş Çerçeve Yapılışı ve Süsleme Yapılışı

Çerçevenin yapılışında daha detaylı bilgiyi kokulu taş çerçeve yapımı ile ilgili yazımızda bulabilirsiniz. Beğendiğiniz objelerin kalıbını yapacağınız süslemelerde kullanmak için evde silikon kalıp yapılışı yaparak hazırlayabilir, süslemelerinizde kullanabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler