Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Tavşan Yapımı Resimli Anlatım

Amigurumi oyuncak modellerinden harika bir model yapılışı var sırada. Büyük oyuncak modellerini seviyorsanız tam sizlere göre bir örnek. Amigurumi oyuncakları çok severek örüyoruz. El yapımı amigurumi tavşan amigurumiye yeni başlayanlar için güzel bir örnek. Amigurumi tavşan yapılışında aklınıza takılan bir konu olursa yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Tavşan modellerinden kadife iple amigurumi tavşan tarifi yumuşacık modellerden. Her renk ile örebilirsiniz. Sayıları önceki yazılarımızda. Yine önceki modellerimiz arasında birçok oyuncak tarifi var. Satış için, çocuklarınıza örmek için, hediye olarak örmek için harika modeller var. Tavşanlar, bebekler, geyikler, yastıklar, ayıcıklar, örgü çıngıraklar gibi birçok tarif var. Tüm modeller ücretsiz. Ve tam sayıları mevcut. İstediğiniz modelleri örebilirsiniz. Şimdi örgü tavşan yapımı resimli anlatım modelinin detaylarında.

Kolay Tavşan Yapımı

Bebeğiniz tek başına beşiğinde uyumak istemiyorsa, sizden ayrılmak istemiyorsa bebeğin yalnız kalmaması için güvenli yollardan biri de örgü oyuncak modelleridir. Örgü uyku arkadaşı yapımıdır. Kendi başına uykuya dalmaktan korkmayacağı oyuncaklar örebilirsiniz. Mesela örgü tavşan yapımı resimli anlatımlı modeli örebilirsiniz. Bu güzel oyuncağı örmek için tığ, pembe, beyaz, yeşil renk iplik, gözler için siyah iplik kullanacağız. Ve oyuncağın içini doldurmak için elyaf kullanacağız.

Bitmiş bir oyuncak kulaklardan bacaklara uzunluğu 90 cm olacaktır. Baş ve gövde 40 cm uzunluğunda. Vücut genişliği ise 30 cm. Şemaya göre tavşanın kulaklarını, gövdesini, elleri, ayakları ve yüz ifadelerini ayrı ayrı örüyor dikerek birleştiriyoruz.

Örgü Tavşan Yapımı Resimli Anlatım 2

Tavşanın gövdesini 2 parça olarak aşağıdaki gibi örüyoruz.

Örgü Tavşan Yapımı Resimli Anlatım 7

Şimdiki şemada ise kulaklar, kollar ve ellerin şeması mevcut. Ve şimdi de gözleri, yanakları ve kalbin şemasını inceleyelim.

Örgü Tavşan Yapımı Resimli Anlatım 8

Ve tavşanı tamamladık. Harika oldu. Tavşanın boyutları kullanacağınız iplere göre değişecektir.

Örgü Tavşan Yapımı Resimli Anlatım 3

Örgü Tavşan Yapımı Resimli Anlatım 4

Örgü Tavşan Yapımı Resimli Anlatım 5

Örgü Tavşan Yapımı Resimli Anlatım 6

Örgü Tavşan Yapımı Resimli Anlatım

Örgü Tavşan Yapımı Resimli Anlatım 1

Kaynak : https://ladynweb.ru/zajka-splyushka-kryuchkom-sxema.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler