Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Minik Amigurumi Oyuncak Modelleri

Çok minikler. Yapanların ellerine sağlık. Normal boyutlardaki amigurumilerden daha zor olmalı örmesi. 110 tane mini minicik gurumiler. Amigurumi oyuncak modelleri ile ilgilenenler için çok güzel model ve fikirler. Farklı tarzda örgü oyuncak yapmak için fikir arayanlara örnek olsun. Amigurumi nasıl yapılır diye soranlar ve ilgi duyanlar için daha önce çok güzel bir yazı hazırlamıştık. Yazının içinde amigurumi başlangıç, amigurumi renk değiştirme, amigurumi artırma , amigurumi eksiltme ve diğer tekniklerin bilgileri mevcut. Yazıyı okuyarak ve sitemizde bulunan amigurumi ücretsiz tariflerden rahatlıkla örebilirsiniz.

Minik amigurumi modellerini çok seveceksiniz. Galerinin içinde minicik amigurumi bebek modelleri, tilkiler, eşekler, filler, köpekler, pastalar, meyveler, baykuşlar , zürafalar, ördekler , fareler var. Çok sevimliler. Yapması emek ister. Hepsi parmak boyundan daha küçük. Yapmak isteyenlere fikir ve model olsun.

Amigurumi Örnekleri

Galeride bulunan 110 tane minik amigurumilerin yapılışı yok. Yapan arkadaşlara fikir vermesi , model olması için paylaşımda bulunuyoruz. Ben amigurumileri nako pırlanta ile örüyorum. Bu modeller için kalın olur. Daha ince iplerle örebilirsiniz. Ve kullanacağınız ipe uygun tığ tercih edebilirsiniz. Sizinle paylaştığımız ücretsiz tarifleri bu modellere uyarlayabilirsiniz.

Sizlerde yaptığınız oyuncak modellerini bizimle paylaşabilirsiniz. Dileyenler ürünlerini ekleyerek sitemizde satış yapabilirler.

Kaynak : https://www.google.com.tr/search?q=amigurumi+mini

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Minik Amigurumi Oyuncak Modelleri”
  1. Sibel dedi ki:

    Bu minik amigurumileri nasil ördünüz bayildik ya hepsi birbirinden sahane ellerinize saglik.kizim var 6 yasinda nolur bitanesinden bari ör dedi.rica etsem kaplumbaga ve sari sacli kizin birde gri kopegin yapilisini atarmisiniz.simdiden tesekkur ederim

    1. Melek dedi ki:

      Merhaba. Maalesef bu modelleri tarifi yok. İnce dantel ipleri ile tarifi olan modelleri örebilirsiniz. https://mimuu.com/orgu-modelleri/amigurumi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler