Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kokulu Taş İsim Örnekleri

Merhaba arkadaşlar daha önce sizlere kokulu taş nasıl yapılır bahsetmiştik. İnternet’ten bir araştırma yaptım. Kokulu taş ile yazılan isimler, yanına koyulan küçük dekoratif yine kokulu taş ile yapılan süsler oldukça revaçta. Bu işi para kazanmak için yapan birçok arkadaşımız var. Oldukça başarılılar. Sizlerde kokulu taş yapmak istiyorsanız kokulu taş ile isim yazmak istiyorsanız kokulu taş isimlerle hazırladığımız galerimiz sizlere fikir verecektir.

Hamarat hanımlar iş başında. Hem kariyer yapıyor. Hem de  el emeklerini satarak aile bütçesine katkıda bulunuyor. Kokulu taş tozunun fiyatı uygun. Kokulu taş, kokulu sabun kalıpları tek seferlik için pahalı görünse de uzun vadeli düşündüğünüz zaman uygun oluyor. Kokulu taş tozunu hazırlarken 2 ölçü toz 1 ölçü sıcak su koyuyorsunuz. İyice karıştırıyorsunuz. Renk ve kokusunu daha sonradan ekliyorsunuz. Şimdi renkli olarak satılan tozlar da var. Kokulu taş çerçeveler, kokulu taş çiçekler dekoratif amaçlı kullanılabiliyor. Üzerlerini isterseniz boyayabiliyorsunuz.

Resimli Kokulu Taş İsim Örnekleri 19

Bu galeride birçok farklı şekilde kokulu taş ile yazılan isimler göreceksiniz. Arkadaşlarımız yapmışlar ve internetten bizlerle paylaşmışlar. Bende onları sizler için bir araya topladım. Kokulu taştan isimler yazarken sizlere fikir verecektir. Anneler gününde, sevgililer gününde, doğum günlerinde, diğer özel günlerde, bebek görmeye giderken yanınızda kendi ellerinizle yaptığınız kokulu taş isimler çok güzel bir hediye olacaktır.

Kokulu taş nasıl yapılır videodan izleyelim.

Benzer İçerikler
7 thoughts on “Kokulu Taş İsim Örnekleri”
 1. Fatma kaya dedi ki:

  Merhaba bende korkulu taş yapmak istiyorum kalıpların satışını yapıyorum yazmışsınız bir yazınız da kalıpları nerde satiyorsunuz

 2. Remziye dedi ki:

  Merhaba benim yaptıgım taşlar bir türlü birbirini tutmuyor acaba sebebi nedir

  1. Melek dedi ki:

   Birbirini tutmuyor derken tam olarak kastettiğiniz nedir. Karışımdan bahsediyorsanız donmamasından su oranı fazla olabilir. O yüzden çabuk kırılıyor olabilir

 3. deniz dedi ki:

  Merhaba bu iş için kaliplari nerden bulabilirim ozellikle yaptığınız isimlkklerin altında duran sey nedir cok yaratıcı seyelr war yapmak istiyorum ama nasil olacağı konsunda tam bilgi sahibi olamadim ozelliklede isimlikte lutfen yardimci olablr missiniz ?

  1. Melek dedi ki:

   Merhaba Deniz hanım. Kokulu taş kalıpları olarak arama yaptığınızda birçok satış yapan siteye ulaşabilirsiniz. Alt kısımlar için tabanlık kullanılıyor. İsimlikler içinde harf kalıbı ve çeşitli süslemeler için kalıplar gerekiyor.

 4. sedanur dedi ki:

  isimliler ne kadardan satılıyor altında Düz Dikdörtgen tabanlı çerçeveli kıza kalp erkege araba gibisinden bunları yapacam ama ne kadara sattacamı bilmiyorum

  1. Melek dedi ki:

   Merhaba. Maalesef bilemiyorum. Fiyatı kendi kullandığınız malzemelere göre belirleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler