Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Welsoft Kumaşlı Polar Pijama ile Kışı Sorunsuz Geçirin

Bir çok kadın yazın doğum yapmayı ister. Bunun nedeni ise oldukça basittir. Yazın hava ne kadar sıcak olsa ve terlesek de, kadınların yazın doğum yapmayı tercih etmesinin tek bir sebebi vardır. Kışın yapılan doğumlarda, doğum sonrası annenin zayıf düşmesinden dolayı hem anne hem de bebek kolaylıkla hastalanabilir. Hamilelik ve lohusa süreci gibi dönemlerde hastalıkları atlatmak oldukça zordur. Çünkü doğum sonrasında vücudumuz direnç bakımında oldukça zayıflaşır ve her türlü dış etmen bizler için zararlı olabilir.

Welsoft Kumaşlı Polar Pijama ile Kışı Sorunsuz Geçirin

Ancak ne kadar 9 ay desek de bu ortalama bir süreçtir ve doğumun ne zaman olacağı kestirilemez bir süreçtir. Erken doğum ve benzeri gibi durumlarda doğum hesap ettiğiniz zamandan önce gerçekleşebilir. Doğumun kışa denk geldiği durumlar ise anneler için oldukça zorludur. Çünkü vücutları zayıf düştüklerinden dolayı her türlü hastalıktan kolaylıkla etkilenebilirler. İşte bu tarz senaryolarda en çok dikkat etmemiz gereken durum giyimdir. Doğum sonrasında kadınlar günlerinin tamamını pijama ve gecelik gibi ürünler ile geçirirler. Ancak bu tarz ürünlerin büyük bir çoğunluğu penye gibi ince kumaşlardan üretilmişlerdir. Ve kışın ince kumaş giymek demek soğuk algınlığı gibi rahatsızlıklara davetiye demektir.

Lohusahamile.com Ürünleri İle Kışı Sorunsuz Geçirin

Lohusahamile.com olarak bu durumda da kadınların yardımına koştuk ve Welsoft kumaştan lohusa pijama, hamile gecelik ve lohusa gecelik modelleri yaptık. Peki Welsoft kumaş nedir? Welfost, yanmayan ve alev almayan bir kumaştır. Antibakteriyel yapısından dolayı üzerinde mikroorganizma barındırmak ve bu anne ve bebeğinin sağlığı için çok önemlidir. Ayrıca nefes alabilir bir yapıya sahip olmasının yanında polarlı bir ürün olmasından dolayı sıcak tutma özelliğine de sahiptir.

Lohusahamile.com olarak biz kışın doğum yapan anneler için welsoft kumaştan yapılmış lohusa gecelik, lohusa pijama ve hamile gecelik modelleri ürettik. Welsoft kumaşlı pijama ve geceliklerimiz sayesinde “kışın doğum yaptım, ya bebeğin ya da ben hasta olursam” korkusunu yaşamadan doğum sonrası döneminizi gölün rahatlığı ile geçirebilirsiniz. Ayrıca welfost kumaşlı ürünlerimiz düşük sıcaklıklarda yıkanmalarına rağmen herhangi bir bakteri oluşumunu engellerler ve welsoft kumaşlı ürünlerimizde yıkama sonrası çekme ve yıpranma tarzı sorunlar yaşanmaz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler