Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Pijama Modelleri

Çok güzel modeller, kaliteli ürünlerden oluşan pijama modelleri hazırladık. İhtiyacınıza göre her çeşit pijama takımı modellerini bulabilirsiniz. Ben anne kız takım aldım bir tane. Çok kaliteli ve renkleri canlı geldi. Acaba resimlerden farklı mı olur, kalitesi açıklamalarda yazıldığı gibi mi diye düşündüm ve biraz tereddütte kalmıştım. Ürün elime ulaşınca hiç tereddüt etmeme gerek yokmuş. Renkler canlı ve kaliteli olarak geldi. Çok beğendim. Ve siparişlerimin devamı gelecek gibi. Kızım için eşofman takımları alacağım. Modelleri belirledim çoktan. Okula giderken rahat etmesi için. Beden eğitimi dersinde ve diğer günlerde kullanabileceği çok güzel eşofman takımı modelleri var. Gece yatarken kullanabileceği pijama modelleri var. Birkaç modele daha ihtiyacımız var ve adresimiz arnetta olacak.

Gençliğimde öyle takıntılarım yoktu. Beğendiğim ürünü hemen alırdım. Ama şimdi sağlıklı kıyafetleri alıyorum. Doğal liflerden yapılan ürünleri alıyorum. Bu tarz kumaşları tercih ediyorum. Hem rahatlık açısından hem de terletmeme, bakteri üretmeme, rahat nefes alabilmek açısından. Keten, pamuklu gibi kumaşları tercih ediyorum. Özellikle kızım doğduktan sonra. Ona aldığım ürünler hep % 100 pamuklu veya pamuk karışımlı ürünler. Kızım için eşofman takımları, pijama takımları ararken arnetta ile karşılaştım. Harika bir anne kız pijama takımı aldım. Aldığım takım görseli aşağıda.

Pijama Modelleri 6

Farklı modeller de seçebilirsiniz. Seçenek çok. Yukarıdaki modelin farklı renkte olanları da mevcut. Kızım bunu beğendi ve bunu almamı istedi. Bende aldım ve hiç pişman olmadım.

Pijama Modelleri

Pijama Modelleri 2

Çocuk giyim üzerine modeller seçebilirsiniz. Lohusa pijama takımları seçebilirsiniz. Okula giderken çocuklarımızın rahat edeceği modelleri seçebilirsiniz. Günlük yaşamında da kullanacağı özel güzel modelleri seçebilirsiniz. Hadi şimdi birkaç örnek görelim.

Pijama Modelleri 4

Pijama Modelleri 5

Baba oğul takımlar seçebilirsiniz. Eşinize özel günlerinde hediye olarak da baba oğul veya tek olarak takımlar alabilirsiniz. Eminim eşiniz sizin seçtiğiniz eşofman veya pijama takımlarını çok sevecektir.

Pijama Modelleri 3

Seçenekler oldukça fazla. Kız çocukları için özel pijama takımları, erkek çocukları için takımlar, bayanlar için ayrı, erkek pijama takımları mevcut. Gecelik takımlarını da bulabilirsiniz. Kadın pijama takımı olarak oldukça fazla seçenek var. Her zevke hitap eden, her tarza uyan takımlar mevcut. Aile takımları da oluşturabilirsiniz. Sizler için bir tane çok güzel bir örnek hazırladım. Daha fazlası için siteyi ziyaret edebilirsiniz. İşte harika takım.

Pijama Modelleri 1

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler