Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Oriflame Katalog

Oriflame Eylül Kataloğu sizi hayal kurmaya, tasarlamaya davet ediyor! Stil sahibi, hayattan zevk alan kadınların dergisi Glamour Türkiye’nin editörleri ve aynı zamanda Türkiye’nin en yetkin moda okullarından İstanbul Moda Akademisi eğitmenleri olan Bediz Yıldırım, Gözde Atakoğlu ve Ayşim Özgür’ün stilinizi tamamlayacak güzellik tüyoları ile zenginleşen Oriflame Eylül Kataloğu sizi hayal kurmaya, tasarlamaya davet ediyor!

Oriflame Katalog

Siz de Glamour işbirliği ile başlatılan “Hayal Kur Tasarla” yarışmasına katılıp İstanbul Moda Akademisi’nden eğitim alma şansını yakalamak isterseniz hemen Glamour web sitesindeki yarışma sayfasını tıklayın, tasarlayın ve paylaşın.

Oriflame sonbahar aylarını hem çok moda, hem de çok hafif yeni bir seri ile karşılıyor. The ONE Featherlight! Featherlight, The ONE markası altında üretilen özel sunum bir trend serisi. Son moda pastel renkleri ve hafif dokuyu temel alan bu özel sunum seri, cildi ağırlaştırmadan güzel bir görünüm sağlayan makyajı arayan kadınlar için tasarlandı. Tüy gibi hafif ve etkili şık seriyi çok seveceksiniz.

Oriflame kataloğu ve kampanyalarını www.orikatalog.com adresli Oriflame Katalog sitesinden inceleyebilirsiniz.

 

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facebook örgü modelleri
Ara
Menüler