Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Modelleri ve İğne Oyalarında Şık ve Zarif Modeller

Son zamanlarda özellikle internet sitelerinin yaygınlaşması ile pek çok bayan hem yeteneklerini konuşturmak hem de aile bütçesine katkıda bulunmak için çeşitli el emeği göz nuru işlerini satmakta ya da bloglarda yapılışını öğretmektedir. Bu sitelerde özellikle örgü modelleri başta olmak üzere iğne oyaları, tığ işleri, Goblen Örgü yeleklerden, örgü patik modellerine, dantel örtülerden iğne oyası modelleri ve hatta punc işlerine kadar pek çok model ve desende el emekleri bulmak mümkün.

Örgü Modelleri ve İğne Oyalarında Şık ve Zarif Modeller

Hele ki el emeği göz nuru işlerin bu kadar revaçta olduğu bir dönem de bebek yeleklerinden kendi elleriniz ile işleyeceğiniz bir iğne oyası modelleri ve yazma veya çanta hediye etmek ne kadar da anlamlı olur.

Bu siteler de sadece örgü işleri olmadığını da belirtelim. Yemek tariflerinden, Çanta yapımına bebek şapka modellerinden bayan şapka modellerine pek çok el işi örneği bulmak mümkündür. Malum hele ki bu zamanlarda her şeyi hazır almaya alışan bir millet olduğumuzdan ve de çalışmak durumunda olmamız nedeni ile birçok bayanın eline tığ alarak işleme yapması çok zor. Bu işleri ya bilmiyor ya da maalesef zaman ayıramıyoruz.

Aslında bu tarz el işleri ve yemek tariflerini bilmeyen bayanlar kadar bayların da ilgisini çekebilecek, hem el işlerine merak duyulması hem de belki kafanızı biraz diğer işlerden uzaklaştırmak adına sizin de ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir siteden bahsedelim.

Örgü Modelleri ve İğne Oyalarında Şık ve Zarif Modeller 1

Orgubahcem.com adlı site de ilginizi çekebilecek çeşitli renk ve modellerde örgü modelleri mevcut. Bu tarz işlere meyilli ancak yapacak model bulamayan kişiler için de ideal bir site. Aklınıza gelmeyecek birçok model ve farklı el işleri mevcut olan bu sitede isteyen kişilerin yapılan ürünleri de sattıklarını belirtelim.

El işi göz nuru birçok şeyin zamanımızda yeniden hayat bulmaya başladığını ve eski ye yeniden rağbet olduğunu da belirtelim.

 

Örgü Bahçem | Anlatımlı Örgü Modelleri Ve Elişi Örnekleri

Benzer İçerikler
facebook örgü modelleri
Ara
Menüler