Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Market İndirimlerini Tek Bir Yerden Takip Edin

Market kampanyaları takip edilerek kampanyalarda yer alan ürünlere göre alışveriş yapan pek çok insan bulunmaktadır. Bu kampanyaları takip ederek bir çok ürün piyasa fiyatının çok altında satın alınabiliyor. Bazen bu kampanyalarda %80’e varan indirimlerde olduğu oluyor. Bu indirimlerden faydalanan vatandaşlar alışverişlerinde kazançlı çıkıyorlar.

Bu kampanyaları düzenleyen marketler indirimli ürünlerin yer aldığı insertler, kataloglar hazırlatarak müşterilere ulaşmaya çalışıyor. Bir çok zincir market yaptığı indirimleri tüm şubelerinde uyguluyor. Her market kendine göre belirlediği günlerde ve dönemlerde indirim katalogları yayınlıyor. Bu kampanyaları özelikle takip eden müşteriler hangi marketin hangi zamanda indirim yapacağını bildiği için ona göre bu katalogların yayınlanmasını bekliyor. Çünkü bu kampanyalarda bazı ürünlerde yapılan indirim oranlarının çok iyi olması ve bu ürünlerin stok adedinin azlığından sebep birçok müşteri bu ürünleri almak için hazırlık yapıyor.

Market İndirimlerini Tek Bir Yerden Takip Edin

Market kampanyaları nasıl ve neye göre belirlenir?

Marketler bu indirimleri oldukça planlı bir şekilde sürdürmektedir. Marketler, müşterilerin dönemsel ihtiyaçlarını çok iyi bildiklerinden yaptıkları kampanyalarda belirli bir temayı kullandıkları biliniyor. Kış mevsiminde, kışa yönelik ürünlerde kampanyalar yapılırken, baharda ve yaz aylarında o döneme uygun kampanyalar yapılıyor.

Bahar döneminde market kataloglarının kapaklarında “Bahar Temizliği” veya “Mangal Keyfi” gibi başlıklarla belirlenen tema üzerinden ilgili birçok ürüne indirimli olarak kataloglarda yer veriyorlar.

Marketlerin kampanyalarını takip etmek

Marketler indirim yaptıkları dönemlerde bu indirimlerin yer aldığı kataloglar çıkarmaktadırlar. Bu katalogları kendi mağazalarında, internet sitelerinde ve sosyal medya hesaplarında paylaşarak müşterilerine duyuruyorlar.

Marketiniz.com sitesi Türkiye’de ulusal anlamda ve bölgesel anlamda en çok tercih edilen marketlerin kataloglarını tek bir çatıda toplayarak internet kullanıcılarının bu indirimleri takip etmelerini kolaylaştırmak için açılmış bir web sitesidir. Siz de marketiniz.com’a girerek ve takip ederek bir çok marketin yaptığı indirimlerden kolayca haberdar olabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facebook örgü modelleri
Ara
Menüler